Steve Jobs Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

-

Steve Jobs ile ilgili onlarca kitap yazıldı, belgesel hazırlandı. Filmler de çekildi ancak bu son proje adından epey söz ettirecek gibi görünüyor. Michael Fassbender’ın Apple’ın kurucusu ve CEO’su Steve Jobs’u canlandırdığı, Danny Boyle’un yönettiği “Steve Jobs” adlı filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Filmde Fassbender’a Kate Winslet, Seth Rogen ve Jeff Daniels eşlik ediyor.

Ashton Kutcher’ı baş rolde gördüğümüz son Jobs biopic çalışması malesef beklendiği gibi olmadı. Jobs’a yakın çevrelerce kısaca “alakasız” olarak nitelendi. Gişelerde de umduğunu yakalayamayan filmi şu an hatırlayanların bile sayısı azdır. Bu kez işler farklı çünkü film, Walter Isaacson tarafından yazılmış Steve Jobs’un resmi biyografisi üzerine kurulmuş. Hakları önce Sony ardından Universal tarafından satın alındı.

Ülkemizde de yayınlanan The Newsroom, West Wing gibi yapımların yazarı Aaron Sorkin tarafından yazılan ve Slumdog Millionaire, Trainspotting gibi filmlerinden hatırlayacağınız Danny Boyle tarafından yönetilen filmin sadece üç sahneden oluşacağı konuşuluyor. Seyirciyi Jobs’un sahne aldığı ikonik sunumlarının perde arkasına götürecek olan film, Jobs’un hatıraları ile dolu olacakmış.

Filmde Wozniak’ı Seth Rogen, Joanna Hoffman’ı Kate Wislet ve ünlü şekerli su satıcısı John Sculley’i ise Jeff Daniels canlandıracak.

Bir fragmandan film hakkında konuşmak yanlış olacağı için beklemekten başka seçenek yok. Film ABD’de 9 Eylül’de sinemalarda gösterime girecek.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.