Tim Cook: 2014’te Yeni Ürün Kategorileri Geliyor

-

applewatch

Gün içinde açıklanan dördüncü çeyrek finansal sonuçları esnasında Tim Cook, Apple’ın 2014’te yeni ürün kategorileri tanıtacağını doğruladı.

Cook’a göre Apple, henüz dahil olmadığı yeni kategorilerde  “harkulade ürünler” yaratabilmek için yeteneklerini yazılım, donanım ve servisler yapabilmek için kullanabileceğine inanıyor. Cook bu konuda oldukça emin olduğunu dile getiriyor.

Apple’ın uzun süredir halihazırda satışta bulunan Nike, Jawbone ve Samsung’unkiler gibi bir akıllı saat ve akıllı TV ürünü üzerinde çalıştığı dedikodularını artık sağır sultan bile duydu.

Şimdiye kadar hem TV hem de saat konusunda yüzlerce  hayali grafik / tasarım gördük ancak kanıt niteliğinde elle tutulur en ufak bir bulgu dahi yayınlanmadı. Apple’ın akıllı saat ürününün şimdiye kadar çıkan ürünlere işleyiş açısından benzemeyeceği, daha çok ev otomasyonu konusunda çalışacağı konusunda da ayrı bir dedikodu bulunduğunu ekleyelim.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

5 YORUMLAR

    • Kesinlikle Cook kaptanlığında çıkacak olan yeni bir ürünü sabırsızlıkla bekliyorum. Tabi gerçekten bir ürün çıkartabilirlerse. Şimdiye kadar yaptıkları her şey revizyondan ibaret. Varsa yoksa ürün ve hizmet iyileştirme. Bakalım neler gelecek.

  1. Boş metrobüs beklemek gerçekten çok zor olabilecek bir durum ama hiç karşılaşmadım değil boş metrobüsle, sonuçta Apple da hayal edilmesi güç şeyler üretmiyor mu?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.