Türkiye’nin Mobil Ürün Keşif Uygulaması Bvrjuva App Store’da!

alt_1

4 arkadaşın sıfır bütçe ile geliştirdikleri Bvrjuva uygulaması App Store’daki yerini aldı. Uygulama çıktığı hafta 1200 kişi tarafından indirildi.

Bvrjuva uygulaması bir lüks, moda, yaşam tarzı, teknoloji ve eğlence topluluğudur. Günlük olarak internetteki yüzlerce mağazayı dolaşarak kullanıcılar için sadece en özgün, en şık ve en dikkate değer olan ürünler seçilir. Ürünler uygulamaya özgü bir kategorizasyon ile sunulur. Kullanıcılar bu ürünlere tıpkı Instagram’da fotoğraf gezer gibi bakabilir, beğenebilir, sosyal medya üzerinden paylaşabilir ya da tek bir dokunuş ile satın alabilir.

 alt_4

Uygulama içerisinde arkadaşlarını takip ederek onların neler istediğinden de haberdar olunabilir. Eğer tüm bunlar ilginç bir ürün keşfetmelerine yardımcı olmazsa uygulama üzerinden stil danışmanlarına danışarak kişiye özel hediye önerisi de almanız mümkün.

Türkiye için özel olarak geliştirilen uygulamayı iPhone için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde ise iPad versiyonu da App Store’daki yerini alması bekleniyor.

Bvrjuva hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ya da Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Tagged With: