Ucuz iPhone İddialarına Bloomberg de Katıldı

-

20130109-211207.jpg

Haftabaşında Wall Street Journal gazetesi ve DigiTimes sitesi, Apple’ın gelişmekte olan ülkelerde pazar payını artırma amaçlı daha ucuz bir iPhone üzerine çalıştığını duyurmuştu.

Bu iddilar dünyaca ünlü ekonomi yayını Bloomberg tarafından da yinelendi. WSJ ve DigiTimes’ın 5 inçlik üst model seçeneği iddilarına karşın, Bloomberg ucuz iPhone’un daha küçük olacağını iddia ediyor.

Bloomberg yeni iPhone’un piyasaya çıkış tarihi için daha önce iddia edilen 2013 ortasını değil yılın sonlarını işaret ediyor.

Ucuz ve farklı ekran boyutu seçenekli yeni iPhone iddiaları daha da yüksek sesle çıkmaya başladı. Önceden de dile getirilen ve boşa çıkan uygun fiyatlı iPhone iddiaları bakalım bu defa tutacak mı?

Azim Hazal KÖSEhttps://twitter.com/azimkose
twitter.com/azimkose facebook.com/azimkose

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

3 YORUMLAR

  1. Bence ucuz iphone gereksiz olur. Nedeni ise heryıl yeni model çıkınca eskisi ucuzluyo zaten ekstra bir maliyete girip ucuz telefon çıkması saçma olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.