Varan 2: Akasya AVM, Acıbadem

akasya1

Bugün akşam saatlerinde ulaşan bilgiye göre yıl sonuna kadar Türkiye’de bir değil iki Apple Store’un açılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Birinci Apple Store’un Zorlu AVM’ye açılacağı bilgisini sizlere Apple Store Zorlu Center’a Açılıyor başlığı ile paylaşmış ve içeriden ulaşan ilk görsellerini yayınlamıştık.

Bu akşamki haber ulaşana kadar yıl sonuna kadar sadece bir Apple Store açılacağı kesinleşmişken, adının yayınlanmasını istemeyen kaynağımız ikinci Apple Store’un Anadolu Yakası’ndaki Acıbadem semtinde inşaatı süren Akasya AVM’de faaliyete geçeceğini bildirdi.

Eylül, ekim aylarında faliyete geçmesi planlanan Zorlu Center’a nazaran henüz Akasya AVM’de açılması beklenen diğer Apple Store’un açılış tarihi konusunda netleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Halihazırda dış kaplaması yapılan AVM binası ile birlikte Kasım ayından önce diğer mağazalarla birlikte Apple Store’un da açılması bekleniyor.

Gelişmeleri, Apple Store Zorlu Center’a Açılıyor  haberinde olduğu gibi anlık olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Akasya AVM’nin internet sitesinin adresi: http://www.ak-asya.com/#avm

akasya2

 

 

Tagged With: , , ,