Wacom Intuos Creative Stylus ile yaratıcılığınızı zorlayın

-

İnsanların dünyayı daha yaratıcı bir hale getirmesi için 150’den fazla ülkede milyonlarca kişiye ilham ve donanım sağlayan Wacom bugün, yeni Intuos Creative Stylus ile, iPad’lere eskiz çizim ve resim yapımında kullanım için basınca duyarlı dijital kalemi tanıttı.

Wacom bugün, yeni Intuos Creative Stylus ile, iPad’lere eskiz çizim ve resim yapımında kullanım için basınca duyarlı dijital kalemi tanıttı. Gerçek bir kağıt üzerinde kalem kullanıyormuş hissi veren, bileğinizi iPad’inizin üzerine yaslayarak hatasızca yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ürünün akıllı tasarımı sayesinde, her zaman ve ver yerde, harikalar yaratabilirsiniz.

Bir iPad’e en iyi çizim deneyimini sunan Intous Creative Stylus, reklam ajanslarına, yaratıcı fikirleri ve trendi takip edebilecekleri hızlı çizim olanağını veya sanat öğrencilerinin zihinlerindeki çizimleri kolayca canlandırabilecekleri ortamı sağlamaktadır. Fikirlerini her gün daha fazla geliştirmeyi hedefleyen iPad, konsept odaklı çalışmaları ile, pazarda görmüş olduğu boşluğu bu ürün ile doldurmuştur. Bu ürün İpad’in yaratıcı uygulamalarında sorunsuz bir şekilde çalışır ve kullanıcıya ilham verici otantik bir deneyim sağlar.

13.08.19-Intuos_Stylus

Wacom’un kendi dijital not defteri uygulaması olan Bamboo™ Paper (Bambu Kağıt), iPad’e uyumlu çalışan birçok uygulamadan bir tanesidir. Kullanıma hazır olan bu yeni sürüm Creative Stylus’a göre optimize edilmiştir ve kullanıcılarına, kişinin yaratıcılığının haricinde, çok daha fazla ve büyük yeniliklere sahip bir menü olanağı sunmaktadır. Yenilikçi Psykopaint uygulamalarının geliştiricisi, Psykosoft KTO’su ve kod sanatçısı olan Mario Klingemann, “Intuos Creative Stylus, iPad kullanıcılarını sadece dokunuşları ile elde edebilecekleri yenilikçi boyama teknikleri ve yaratıcıklarını keşfedebilecekleri yeni bir seviyeye çıkarmaktadır” diyerek ürüne olan beğenisini belirtmiştir.

Profesyonel çözümler üretmek için sürekli çalışan iPad, yıllara dayalı tecrübesi sayesinde Intuos Creative Stylus’u ileri teknolojide geliştirerek, kalem basınç hassasiyetini 2048 seviyelerine getirmiştir. Bu, geleneksel fırça  darbeleri ile, sanatsal kontrolü elinize alarak resim çizme duygularınızı yeniden hissedebileceğiniz ve bu sayede çizim ve resimlerinizi en ideal şekilde düzenleyebileceğiniz anlamına gelmektedir. Ayrıca ürün endüstri lideri Wacom’un teknolojisine entegre planlanarak, yaratıcı fikirlerinizi uygularken, istenmeyen dokunuşları reddedebilecek, son derece duyarlı hafif vuruş temaslarına karşı tepkili algılara sahiptir.

Bluetooth® 4.0 Smart teknolojisi en son iPad cihazları ile kesintisiz bağlantı sağlamaktadır.

iPad 3, 4 ve Mini için tasarlanan Intuos Creative Stylus kalemi, Autodesk SketchBook® Pro for iPad®, ArtRage (by Ambient Design), Bamboo™ Paper, ProCreate (by Savage Interactive) ve Psykopaint gibi popüler uygulamalar ile de uyumludur. “Güvenilir bir marka olan Wacom Intuos’u, nihayet yaratıcı mobil ortamında görmek çok güzel. ProCreate’in yeni Intuos Creative Stylus’u desteklediğini belirtmekten gurur duyuyoruz ve bu iki güçlü mobil uygulama ile sanatçıların ortaya çıkaracakları yaratıcı yapıtlarını sabırsızlıkla bekliyoruz,” diyor Savage Interactive ve iPad kurucusu ve ürün geliştiricisi olan James Cuda. wacom intuos creative stylus elma dergisi

Intuos Creative Stylus, çift renk seçeneğine sahip alüminyum gövdeden tasarlanmıştır – siyah ve mavi/siyah – ve özellikle saatlerce kullanılmasına rağmen ikonik parlak ucu sayesinde bizlere rahat ve ergonomik çalışmayı sunmaktadır. Ayrıca sanatçılar için sunulan kısa yol tuşları sayesinde zaman kazanabileceksiniz. Mobil kimlik vurgulaması ve ince ama güçlü AAAA pilleri sayesinde gün boyunca kullanım imkanı sağlanmaktadır. Creative Stylus kalemi yedek pili ve iki adet yedek kalemi ile birlikte gönderilmektedir.

“iPad kullanıcıları genellikle yenilikçi ve her daim daha yüksek seviyeye getirilmiş ve otantik deneyimlerle sunulan uygulamaların arayışı içerisindedir,” diyor Hartmut Woerrlein, Wacom Global Ürün Yönetim Başkanı. “Bizler, iPad tablet kullanıcılarımızın çalışırken alışık oldukları uygulamaya dair taleplerini değerlendirerek, basınca karşı hassas uyum sağlayan bir kalem çözümü geliştirdik. Ve Wacom’un bu yeni Creative Stylus kalemi tamemen iPad uygulamalarına uyumlu olarak sunuyor olması gerçekten harika bir şey. Kalem sektörünün öncüsü olarak uzun bir geçmişe dayanan tecrübelerimizi kullanarak Intuos Creative Stylus geliştirdik ve sanatçıların bu ürün ile elde edebilecekleri konusunda şimdiden mutluluk duyuyoruz.

Fiyatlandırma ve Stok Durumu

Intuos Creative Stylus’un fiyatı 99.90 Euro’dur ve perakendecilerde bugünden itibaren satışa sunulacaktır.

Intuos Creative Stylus hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için  Wacom’un web sitesini Intuoscreativestylus.wacom.com ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.