watchOS 2 Tanıtıldı

-

WWDC’de iOS 9 ve OS X 10.11’den sonra tanıtılan bir diğer yazılım ise Apple’ın en yeni üyesi olan Apple Watch’a ait watchOS 2 oldu. Yeni yazılım sayesinde Apple Watch’ınızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

watch_os-2-04

Yeni kadranlar ile Hong Kong, Londra, Mack Lake, New York ve Şanghay’ın 24 saat boyunca çekilmiş hızlandırılmış videolarını, fotoğraflarınızı veya fotoğraf albümlerinizi saat kadranınızda gösterebilirsiniz.

Bir diğer seçenekte ise belirlediğiniz uygulamaları Apple Watch’ınızın kadranına yerleştirebilirsiniz.

watch_os-time-travel

watchOS 2’deki bir diğer özellik ise Digital Crown’u çevirerek dün, bugün ve yarının etkinlikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akıllı saatinizi başucu saati olarakta kullanabileceksiniz. Şarja taktıktan sonra saatinizi yan koyarsanız otomatik olarak başucu moduna geçiyor.

watchOS 2, maillerinizi Siri sayesinde Apple Watch’ınız üzerinde yanıtlamanızı sağlıyor.

Apple Watch’a gelen bir diğer uygulama ise haritalar oldu. iPhone’da olduğu gibi yol tarifini saat üzerinden takip edebilirsiniz.

watchOS 2  hakkında daha fazla bilgi edinmek için Apple’ın resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.