Whese: Anı Paylaşın

-

whese

Sosyal medya artık hayatımızın bir parçası haline geldi ve her yaptığımızı/gördüğümüzü çevremiz ile paylaşmaya çalışıyoruz. Twitter, Instagram, Snapchat ve Facebook gibi uygulamaların dezavantajlarından biri bazen çok fazla fotoğraf gibi şeyler paylaşan kişilerden dolayı anasayfamızın sürekli dolması.

Yerli girişimlerden biri olan Whese uygulaması sınırsız paylaşım yapmanıza olanak sunuyor, kullanıcıların yolladığı gönderilerden dolayı anasayfanızın dolmaması için takip ettiğiniz kişinin son gönderisini gösteriyor.

Peki ya Snapchat’ten ne farkı var? Takip ettiğiniz kişilerin veya arkadaşlarınızın profillerine girerek onların önceki attıkları Whese’leri görüntüleyebilirsiniz. İletiler üzerinden chat yapma imkanı sağlarsınız. 

Geliştiricileri, Whese’in sadece bir görsel paylaşım uygulaması olmasından daha çok haberleşme aracı olarak kullanılmasına imkan tanıdığını söylüyor.

Gelişme aşamasında olan uygulama şimdilik sadece iOS cihazları için yayınladı, yakın zamanda video ekleme ve değişik filtreler içeren güncellemenin yayınlanacağını belirtiyor.

Gördüklerinizi arkadaşlarınız ile paylaşmayı seviyorsanız uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.