Whese: Anı Paylaşın

whese

Sosyal medya artık hayatımızın bir parçası haline geldi ve her yaptığımızı/gördüğümüzü çevremiz ile paylaşmaya çalışıyoruz. Twitter, Instagram, Snapchat ve Facebook gibi uygulamaların dezavantajlarından biri bazen çok fazla fotoğraf gibi şeyler paylaşan kişilerden dolayı anasayfamızın sürekli dolması.

Yerli girişimlerden biri olan Whese uygulaması sınırsız paylaşım yapmanıza olanak sunuyor, kullanıcıların yolladığı gönderilerden dolayı anasayfanızın dolmaması için takip ettiğiniz kişinin son gönderisini gösteriyor.

Peki ya Snapchat’ten ne farkı var? Takip ettiğiniz kişilerin veya arkadaşlarınızın profillerine girerek onların önceki attıkları Whese’leri görüntüleyebilirsiniz. İletiler üzerinden chat yapma imkanı sağlarsınız. 

Geliştiricileri, Whese’in sadece bir görsel paylaşım uygulaması olmasından daha çok haberleşme aracı olarak kullanılmasına imkan tanıdığını söylüyor.

Gelişme aşamasında olan uygulama şimdilik sadece iOS cihazları için yayınladı, yakın zamanda video ekleme ve değişik filtreler içeren güncellemenin yayınlanacağını belirtiyor.

Gördüklerinizi arkadaşlarınız ile paylaşmayı seviyorsanız uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Tagged With: