WWDC15 8-12 Haziran’da San Francisco’da Gerçekleşecek

-

Apple, geleneksel Worldwide Developers Conference (Evrensel Geliştiriciler Konferansı) – ” WWDC” ‘nın bu yıl haziran ayının 8’i ile 12’si aralığında San Francisco’daki Moscone West’te gerçekleşeceğini duyurdu. Şehir ve mekan aslında yıllardır aynı ancak tarih aralığı merak edilen WWDC 15 konferansında yeni iOS ve OS X sürümleri tanıtılacak.

“Değişimin Merkez Üssü”

Sloganı ile duyrulan etkinlikte iOS 9 ve OS X 10.11 tanıtılacak ve muhtemelen geliştiriciler için ilk beta sürümlerin dağıtımı başlayacak.

Geliştiriciler için 1000’den fazla Apple mühendisi, deneme laboratuvarlarında 100 teknik ders işleyecek. Etkinliğe katılmak için satılacak olan biletler yine çekiliş ile gerçekleşecek ve her sene olduğu gibi birkaç dakika içinde tamamen tükenmiş olacak.

WWDC15 ile ilgili gelişmeler oldukça bildirmeye devam edeceğiz.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

3 YORUMLAR

    • Evet. Ortadaki Apple TV gibi duruyor. Hatta kenarlarındaki semboller arasındaki küçük daireler Apple Watch, büyük daireler OS X ve küçük yuvarlak köşeli kareler ise iOS uygulamaları diye düşünüyorum.

      • Bravo! Benimki algıda seçicilik sanırım. Direk apple tv’ye odaklanmıştım, siz diğer detayları da yakalamışsınız. Genelde logolarda böyle ufak cinlikler yapıyorlar. Bakalım tahminler doğru mu çıkacak ama muhtemelen haklıyız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.