Yeni iPad kullanıcıları memnun

Yeni iPad’in satışa çıktığı günden bu güne kadar yapılan ilk ciddi kullanıcı memnuniyeti anketinin sonuçları ChangeWave şirketi tarafından yayınlandı. Yayınlanan sonuçlara göre kullanıcıların %82’si tamemen memnun durumda. Memnun kalmayanlar %2 iken yeni iPad’den hiç memnun kalmayan kişi yüzdesi “0”!

Changewave, 200 yeni iPad kullanıcısı ile 22-28 mart arasında yaptığı araştırmada önceki nesil iPad’e oranla tam memnuniyet seviyesinde %8 lik bir artış olduğunu ortaya çıkardı.

iPad’in çıktığı ilk günlerde ortaya atılan “ısınıyor” iddaları da yapılan ankette asılsız kaldı. Isınma durumunu büyük bir problem olarak görenler %0, belki bir miktar problem olabilir diyenler %4, Problemden saymıyorum diyenler %7 ve böyle bir problem yok, yaşamadım diyenler ise %89.

Ülkemizde henüz resmi satışı başlamamış olmasına rağmen Paralel ithalat yöntemi ile ülkemizde satış yapan firmalardan veya yurt dışından yeni iPad alan Elma Dergisi okuyucularından görüşlerini paylaşmalarını istiyorum. Siz ne kadar memnunsunuz?

Tagged With: , ,