Yeni iPod Touch 4″ ekrana sahip olacak

Apple’ın sonbaharda tanıtılacağı söylenen ürünlerin arasına bir yenisi daha eklendi. Söylentilere göre Apple bu yıl ki güncelleme listesine iPod Touch’ı da eklemiş. KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’nun raporuna göre Apple standart 3.5 inç ekran yerine 4 inç ekrana sahip iPod Touchlar üretecek. Parlatılmış çelik arka kapak yerine paslanmaz alüminyum kapak yer alacak. Yeni iPod Touch iç donanımı olarak iPhone 4S’in iç donanımına sahip olacak söylentileri dolanıyor.

Yabancı bir kaynağa göre yeni iPod Touch, iPhone 5 ile aynı zamanda tanıtılacak ve aynı LCD ekran boyutlarına sahip olacak.

CPU ve diğer donanımsal özellikler iPhone 4S özellikleri ile aynı sayılabilir. Cilalı çelik yerine kullanılacak paslanmaz alüminyum arka kasının şimdiki modeller ile aynı olacak. Siyah ve beyaz modellerde iki farklı renkte satışa sunulacak.

 

Gözümüz henüz alışamadığından biraz garip geliyor. Gerçi bunu da render saymamak lazım ama, render alan vatandaş kasanın mat, aluminyum olacağı bilgisi ile çalışmış. Şimdiye kadar iPod ve iPod Touch cihazların arka yüzeyleri paslanmaz çelikten yapılıyordu.

Tagged With: , , , ,