Yılbaşında Kendi Havai Fişek Gösterinizi Yapın

Yeni yıla sadece 2 gün kaldı. Birçok okuyucumuz yılbaşı programlarını çoktan yaptılar ve o günün gelmesini bekliyor. Bu yazımız, yeni yılı evlerinde karşılayacak iPad ve iPhone sahibi okuyucularımızı biraz daha fazla ilgilendiriyor. Zira Real Fireworks uygulaması sayesinde, yılbaşında evde olmanız, güzel bir havi fişek gösterisinden mahrum olmanız anlamına gelmeyecek.

20121229-151305.jpg

Real Fireworks uygulaması bizlere iyi bir favai fişek gösterisi vaadediyor. Görselliği son derece başarılı olan uygulamanın sesleri de gerçek bir havai fişek gösterisi deneyimine bizleri yakınlaştırıyor.

Son derece ince düşünülmüş bazı ayrıntılar ise gösteriye oldukça keyif katıyor. Örneğin, gerçek bir havai fişek gösterisinde yaşanan “tam bitti sanırken gösterinin yeniden başlaması” ya da “kısa bir sessizlikten sonra aniden çok büyük bir fişeğin patlaması” gibi durumlar uygulamada da karşımıza çıkıyor ve izleyeni gülümsetiyor.

20121229-153830.jpg

“Ben hazır gösteri istemem, kendim organize etmeliyim” diyenler için Real Fireworks’ün ayarlar bölümü fazlasıyla iş görecektir. Bu bölümde havai fişek gösterisi için “renk modu”, “patlama uzunluğu”, “kuyruk uzunluğu”, “yerçekimi”, “sesler” gibi birçok değişken ayarlanabiliyor ve kişiye özel bir havai fişek gösterisi düzenlenebiliyor.

Ekranın alt bölümüne yerleştirilen deklanşör ile havai fişek patlamalarının en güzel anlarını yakalayıp, Instagram, Facebook, Twitter’da paylaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda foto albümüne kaydetme ya da e-posta gönderme seçenekleri de mevcut.

Hatırlatmakta fayda var ki gerçek hayatta olduğu gibi burada da havai fişek patlamasının en güzel anını pozlamak oldukça zor. Yakalayabildiğim birkaç pozu yazıda paylaşıyorum ama gösterinin bunlardan çok daha iyi olduğunu belirtmeliyim. Uygulama App Store‘dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Şimdiden, tüm okuyucularımıza havai fişek gösterileri gibi renkli ve neşeli yeni bir yıl diliyorum.

20121229-151642.jpg

Tagged With: , ,