16 GB iPhone 6s ve Yeni Apple Watch Kayışları

-

iPhone 3G’den günümüze kadar satışa çıkan her iPhone’da 16GB hafıza, başlangıç seviyesi oldu. Artık çoğu kullanıcı için yetersiz olan bu kapasite, iPhone 6s’in de başlangıç seviyesi olacak gibi görünüyor.

Özellikle 4K video kaydı yapabileceğine ilişkin söylentiler varken 16GB hafıza seçeneğini hala başlangıç seviyesinde tutmak ne kadar mantıklı bir karar bunu tartışmak gerekiyor.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin, 7000 serisi aluminyum ile güçlendirilmiş gövde içinde Force Touch, 4K video kaydı yapabilen 12MP arka kamera, geliştirilmiş yeni ön kamera, A9 işlemci, 2GB Ram özellikleri ile tanıtılması bekleniyor. Söylentiler gerçek çıkarsa gümüş, altın ve uzay grisi renk seçeneklerinin yanına rose gold da eklenecek. Yeni modellerin satışının ise 18 Eylül’de başlayacağı konuşuluyor.

9 Eylül’de gerçekleşecek olan Apple etkinliğinde, yeni Apple Watch Spor kayış renkleri de tanıtılabilir. Muhtemelen bu yılın başlarında Jony Ive’ın özel bir Apple Watch etkinliğinde küçük bir grup ile paylaştığı renklerden bazıları, yeni seçenekler olarak karşımıza çıkacak.

Ekran Resmi 2015-09-02 21.47.48

Renklerin neler olacağı bilgisi henüz ulaşmadı fakat etkinlikte yaşanabilecek her konu hakkında elimize ulaşan bilgileri en hızlı şekilde paylaşmaya devam edeceğiz.

Etkinliğin bu sefer de canlı yayınlanacağını hatırlatalım. Etkinlik sadece Apple kullanıcılarına özel olmayacak. Daha önce sadece Apple cihazları ile takip edilebilen etkinlik ilk kez Windows PC kullanıcıları tarafından da Apple web sitesinden izlenebilecek.

 

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.