Ana SayfaDedikodu4.7" iPhone 6'ya Ait Detaylı Kasa Fotoğrafları

4.7″ iPhone 6’ya Ait Detaylı Kasa Fotoğrafları

Daha önceden çok sayıda iPhone 6 kasasının fotoğraflarını görmüşsünüzdür, şimdi Feld & Volk tarafından paylaşılan fotoğraflar ise denilene göre üretim süreci tamamlanmış ve son halini almış bir 4.7″ iPhone 6 kasasının fotoğrafları. Ayrıca yeni kasa daha önceki parçalarda içermeyen yeni detayları içeriyor. Yeni kesim ses butonları yuvası, görüntüyü güzelleştirmesinin yanında normalden biraz daha alçaltıldığı için tuşa basımları kolaylaştıracak ve yanlışlıkla tuşa basmayı da azaltacak gibi duruyor. Hatırlatmak gerekirse daha önce sızan ve bir sonraki iPad Air’e ait olduğu söylenen kasada da aynı kesime sahip ses düğmeleri bulunuyordu.

IMG_2689.JPG Ayrıca Feld & Volk tarafından paylaşılmış diğer bir fotoğraf kasada ki logo açıklığına oturan ve ayrı bir parça olan Apple logosunu gösteriyor. Logonun olağanüstü çizilmeye dayanıklı bir metalden yapıldığı söyleniyor ve bu yüzden akıllara acaba parça likit metalden mi yapıldı sorusunu getirsede bunu destekleyen bir kanıt bulunmuyor. Apple, ilk iPhone dışında hiçbir modelde kasadan ayrı bir parça olan ve daha sonradan kasaya monte edilen bir Apple logosu kullanmamıştı.

IMG_2690.JPG Diğer bir fotoğraf ise kamera yuvasını gösteriyor, kamerayı çevreleyen bu halkanın iPod touch gibi çıkıntılı olduğu gözüküyor. Sızan iPhone 6 çizimleri ve maketler 5.5 inçlik iPhone 6’nın çıkıntılı kameraya sahip olabileceğini düşündürse de bugüne kadar gelen sızıntı ve fotoğraflar 4.7 inçlik versiyon için iPhone 5S gibi düz ve çıkıntısız bir kamera deliğine sahip olacağına işaret ediyordu, onun için bu kamera lensi gerçekten bu cihaza mı ait bilemiyoruz.

IMG_2691.JPG Son olarak parçaların toplu olarak bulunduğu bir fotoğraf. Fotoğrafta daha önce sızan bir bağlantı parçası bulunuyor, Feld & Volk bu parçanın Home butonuna ait olabileceğini belirtiyor olsa da parçanın, cihazın boyunu aşan bir uzunlukta olması parçanın 4.7 inçlik yeni iPhone’a mı ait? sorusunu yineletiyor.

IMG_2692.JPG Daha önce gelen bilgilerden hatırlayacağınız üzere Apple’ın yeni iPhone’u 9 Eylül Salı günü tanıtması bekleniyor ve söylenilenlere göre cihaz daha hızlı A8 işlemciye, daha kararlı Touch ID’ye, daha büyük lensli 13MP kameraya, 802.11ac kablosuz internet desteğine ve daha yüksek kapasiteli bir pile sahip olacak.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Son Yazılar