Akasya AVM Apple Store İnşaatı [Güncellendi]

apple-store-akasya-apple

Apple, Türkiye’de 2015 yılı sonuna kadar dört mağaza açmayı planlıyor. Bu mağazalardan birinin Zorlu Center’da açılacağını ve mağaza hakkında elimize ulaşan tüm bilgileri Apple Store Zorlu Center’a Açılıyor yazısında sizlere aktarmıştık. Zorlu Center’daki mağazanın Avrupa’nın en büyük Apple mağazası olmasının yanında, diğer Apple mağazalardan farklı bir konsepte sahip olacağına dair pek çok duyum aldık.

Apple’ın Türkiye’de açmayı plandığı bir diğer mağaza ise İstanbul’un Acıbadem semtinde bulunan Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezin’de yer alacak. Açılış için söylenen tarih 2014 yılının sonu ancak Zorlu Center Apple Store inşaatında da olduğu gibi planlanan açılış tarihinde gecikmeler yaşanabiliyor.

akasya-avm-apple

Akasya AVM Apple Store İnşaatı haberini yeni bilgiler geldikçe güncelleyeceğim. Türkiye’de açılacak olan ilk Apple Store ile ilgili detaylı bilgilere ve fotoğraflara Apple Store Zorlu Center’a Açılıyor yazısından ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: 12.06.2014

Kaynaklarımızdan gelen bilgiye göre; Akasya AVM’de yapımı süren Türkiye’nin ikinci Apple Store’unun açılışı ile,  iPhone 6’nın Türkiye’deki satışı aynı zamana denk gelecek.

Güncelleme: 31.07.2014

Akasya AVM Apple Store’un içinden yeni fotoğraflar…

apple-akasya-elmadergisi

apple-akasya-elmadergisi2

Güncelleme: 18.09.2014

12.06.2014 güncellemesinde paylaştığımız Akasya AVM Apple Store’un iPhone 6 satışı ile açılacağı bilgisi kaynaklarımız tarafından doğrulandı.

Güncelleme: 09.10.2014

IMG_0122-0.JPG

Apple, Akasya AVM’de Apple Store açacağını resmi olarak duyurdu.

Güncelleme: 13.10.2014

Kaynaklarımızdan aldığımız bilgilere göre Apple, Akasya AVM Apple Store’u 25 Ekim Cumartesi günü açmayı planlıyor.

Tagged With: , , ,