Epson’dan iOS uyumlu 3D Projektör

-

Yazıcı ve projeksiyon üreticisi Epson, iPod, iPad ve iPhone dock’ına sahip, 3D uyumlu ve oldukça ucuz üç yeni projeksiyon çıkarıyor.

300 inç  ekran boyutuna ve 3D teknolojisine sahip 720p çözünürlüğündeki MG-850HD, içinde barındırdığı yuva sayesinde iPod, iPad ve iPhone bağlanmasına olanak tanıyor.

Ayrıca sahip olduğu 10W’lık stereo hoparlörü sayesinde direkt olarak Blu-Ray-DVD çalarınızı, televizyonunuzu, bilgisayarınızı ve oyun konsolunuzu da bağlayabiliyorsunuz. 3000:1 kontrast oranına, 2,800 lümen parlaklığa ve mikrofon girişine sahip olan MG-850HD, Kasım ayından itibaren 1.030 Dolar’lık fiyat etiketiyle satışa sunulacak ve Ekim’den itibaren de online olarak Apple Store’lardan ön sipariş verilebilecek. Ayrıca Epson’ın, fiyatları 1.585 Dolar ile 4.704 Dolar arasında değişen, mükemmel görüntü kalitesi ve renk derinliği sunan Full HD 3D projeksiyon modelleri yine Ekim ve Kasım ayından itibaren satışa sunulacak ve teknoloji olarak Active Shutter teknolojisini kullanacak.

Son olarak Epson’ın en ucuz projeksiyonu unvanına sahip EH-TW480 modeli ise 3.000:1 kontrast oranına ve 2.800 lümen aydınlık değerine sahip. 5.000 saat lamba ömrüne, HDMI çıkışına ve 2W’lık hoparlörlere sahip EH-TW480, Kasım ayından itibaren 871 Dolar’lık fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

5 YORUMLAR

    • Türkiye’de neyin fiyatı hesaplı ki en dandik sampuandan bir kutu alacağına o fiyata Almanya’dan 6 kutu alabiliyorken:) aklıma gelen en basit ornek:)

    • Ben görmeden karar veremem. Açıkçası dev ekranda 720P veriyorsa ve kontrast oranı da iyiyse tadından yenmez ama yıllardır karşılaştığım dandik projektörlerden sonra insan ister istemez yoğurda üflüyor :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.