*Farklı düşün, aynı giyin!

Steve Jobs’un sihrine sahip olmak ister misiniz? Eminim aranızda isteyenler vardır. Nihayet “iWear” paketi, satışasunuldu. %100 pamuklu siyah, boğazlı kazak, 501 Levi’s Jean, bir çift New Balance 991 spor ayakkabının dahil olduğu iWear paketi’ne gözlük dahil değil. Eksra ücret ile sahip olacağınız gözlük ile Steve Jobs gibi görünebilirsiniz. İç çamaşırının pakete dahil olmadığını, kişisel tercihe bırakıldığı, prospektüste yazılı olan ilginç notlardan…

iWear ürünleri’nin yüksek Apple standartlarında olduğu, kutu içinde not olarak düşülmüş. Apple çıkartmaları da unutulmamış. Ayrıca iWear paketine dahil edilen ürünlerin üzerindeki etikette bir not var:

iWear

%100 Pamuk. Soğuk suyla ayrı yıkama yapın. Ağartmayın. Flash kullanmayın. PC kullanmayın. Android kullanmayın. Et yemeyin. Bu giysiyi hiçbir şekilde kişiselleştirmeyin. Bu kuralların herhangi birini ihlal etmeyin yoksa STEVE GİBİ OLAMAZSINIZ.

Analist Paul Kornik, iWear ‘ı Apple için bir Smaç olarak görüyor. “Kesinlikle Steve’in pantolonu sihirli, pek çok insan bunu satın alacak” diyor.

Apple’ın gelecek planlarında da ürün grubuna devam kararı var. 2011 için Essence of Phil (Schiller ‘dan esinlenilmiş kolonya, iStubble (Jony Ive görünüşü için elektrikli traş makinası) gibi ürünler kullanıcıları bekliyor olacak.

* Bu haber, Scoopertino’dan alınmış, aslı astarı olmayan, eğlence için hazırlanmış bir haberdir. Lütfen ciddiye alıp tuhaf yorumlar yapmayın :)