İlk yenileme Kanyon APR Troy’dan

Levent Kanyon Alışveriş Merkezi’nde yer alan Troy Mağazası, bir süredir tadilatta olan mağazasının kapılarını 4 Haziran 2011’de sürpriz indirimler ile yeniden açıyor. Mağazanın açılış etkinlikleri, iPad müzik show’lar ile renkli görüntülere sahne olacak.

Apple tarafından tüm ülkelerde mağaza içi tasarım ve yerleşimde yapılan yenilikleri yansıtan yeni mağaza konsepti programı İstanbul’da ilk kez Troy Kanyon Mağazası’nda uygulandı. Program dahilinde yenilenen Apple Premium Reseller mağazalarında tüm Apple ürünleri ve aksesuarları farklı bir tüketici deneyimi yaşatmak amacıyla sergileniyor. Ürün deneyimlemenin ön planda olduğu yeni mağaza yerleşiminde Apple severleri farklı bir atmosfer bekliyor.

Türkiye tek yetkili Apple Distribütörü Bilkom, İstanbul Kanyon, Nişantaşı, Şişli, Akmerkez, İstinye Park, Bağdat caddesi, Palladium, Meydan, Ankara Panora ve Cepa, İzmir, Bursa, Bodrum, Gaziantep ve Adana ile Türkiye’nin birçok yerinde tüketicisini Apple ürünleri, garanti, servis ve satış sonrası destek hizmetleri ile buluşturmaya devam ediyor.

1 Haziran 2006 tarihinden beri Kanyon AVM’de yer alan Troy, bir Artı Bilgisayar iştiraki. 1992’den beri faaliyetlerini bilgisayar, aksesuar ve yazılım ürünlerinin satış, pazarlama ve servis faaliyetlerini sürdüren Artı Bilgisayar, Troy Kanyon mağazasının yanısıra, Troy Nişantaşı City’s AVM ve Artı Şişli Apple mağazalarının yatırımcısı.

Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık “Troy Kanyon müşteri kitlesi, çalışan profili ve lokasyonu itibari ile İstanbul’daki en önemli mağazalarımızdan biri. Apple Avrupa’da bile daha yeni başlatılan yeni mağaza konsepti programının İstanbul’daki ilk uygulamasını Troy mağazamızda müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yeni mağaza tasarımı ile şimdi, tüketicileri çok daha iyi bir Apple deneyimi bekliyor, mağazaya girdiğiniz ilk andan itibaren bu farkı hissedebiliyorsunuz. Iş ortaklarımız, zincir mağazalar, online satış kanalları ve Apple Premium Reseller yatırımcılarımız ile 700’den fazla satış noktasında Apple ürünlerini tüketicimiz ile en iyi şekilde buluşturmaya devam ediyoruz. Türkiye genelinde şu anda sayısı 15 olan Apple mağazalarımızın sayısı, 2011 yılı sonunda 20’ye çıkacak” dedi.

Tagged With: , ,