Ana SayfaHaberiOS için Microsoft Outlook Yayınlandı

iOS için Microsoft Outlook Yayınlandı

Kullanan veya iOS’unda Microsoft imzalı bir uygulama çalıştırmak isteyen olur mu bilmiyorum ancak Microsoft, iOS’a yatırım yapmayı sürdürüyor.

Windows işletim sisteminin yerleşik mail istemcisi Outlook, iPhone, iPod touch ve iPad için yayınlandı. Yaklaşık 22 MB boyutlu uygulama App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

iOS için Outlook, Microsoft Exchange, Office 365, Outlook.com, iCloud, Gmail ve Yahoo Mail desteği sunuyor. Microsoft’un OneDrive’ı üzerinden veya Dropbox’tan gelen ekleri taşıyabiliyor.

Ücretsiz olduğu için denemekten zarar gelmeyecektir ancak iOS’un yerleşik Mail uygulamasından çok da farklı bir yenilik getirdiğini söylemek zor. Uygulamayı kullananlar yorumlarını paylaşabilirlerse belki gözden kaçmış özellikleri ortaya çıkartabiliriz.

3 YORUMLAR

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ozcan
Ozcan
9 yıl önce

imap desteği yok.
Destek ekibine mail attım anına cevap verdiler. Android uygulamasında imap desteğinin oldugunu iOS için ise yakında imap desteği gelecegini söylediler.

Uygulama bence çok güzel olmuş. Arayüzleri falan gayet şık. Bildirimler anlık geliyor, yazı fontları da çok güzel düşünülmüş. Duan gördüğün en büyük sorunu bilinen mail serverlerin dışında bir mail server eklenmemesi.

Sohrab Rahimov
Sohrab Rahimov
9 yıl önce

Avantaj – İlk bakışta sanki push mail özelliği bulunuyor çünki uyarı pushmail destekleyen programlarla eşzamanlı.

Dezavantaj – Kişisel e-posta desteğini göremedim. Sadece exchange varsa destekliyor.

Yılmaz
Yılmaz
9 yıl önce

http://www.pcworld.com.tr/rehber/yeni-bir-bilgisayar-alinca-yapilmasi-gerekenler/#comment-5306 Şu yazının Apple versiyonunu yazmayı düşünmez misiniz :D Bu dönemde Apple’a geçen çok kişi var ve acemilikleri çok fazla :D

Son Yazılar