iOS için Microsoft Outlook Yayınlandı

-

Kullanan veya iOS’unda Microsoft imzalı bir uygulama çalıştırmak isteyen olur mu bilmiyorum ancak Microsoft, iOS’a yatırım yapmayı sürdürüyor.

Windows işletim sisteminin yerleşik mail istemcisi Outlook, iPhone, iPod touch ve iPad için yayınlandı. Yaklaşık 22 MB boyutlu uygulama App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

iOS için Outlook, Microsoft Exchange, Office 365, Outlook.com, iCloud, Gmail ve Yahoo Mail desteği sunuyor. Microsoft’un OneDrive’ı üzerinden veya Dropbox’tan gelen ekleri taşıyabiliyor.

Ücretsiz olduğu için denemekten zarar gelmeyecektir ancak iOS’un yerleşik Mail uygulamasından çok da farklı bir yenilik getirdiğini söylemek zor. Uygulamayı kullananlar yorumlarını paylaşabilirlerse belki gözden kaçmış özellikleri ortaya çıkartabiliriz.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

3 YORUMLAR

  1. imap desteği yok.
    Destek ekibine mail attım anına cevap verdiler. Android uygulamasında imap desteğinin oldugunu iOS için ise yakında imap desteği gelecegini söylediler.

    Uygulama bence çok güzel olmuş. Arayüzleri falan gayet şık. Bildirimler anlık geliyor, yazı fontları da çok güzel düşünülmüş. Duan gördüğün en büyük sorunu bilinen mail serverlerin dışında bir mail server eklenmemesi.

  2. Avantaj – İlk bakışta sanki push mail özelliği bulunuyor çünki uyarı pushmail destekleyen programlarla eşzamanlı.

    Dezavantaj – Kişisel e-posta desteğini göremedim. Sadece exchange varsa destekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.