iPad Bugün Antep’te

iPad üzerinde Elma DergisiApple’ın bölge distribütörü Değer, “Bir arkadaşım cuma akşamı ABD’de sıraya girdi. Cihazı alır almaz uçağa bindi. iPad’i bugün Gaziantep’te sergileneceğiz” dedi.

ABD’de önceki gün satışa çıkan Apple’ın tablet PC’si, bugün Gaziantep’e geliyor. Türkiye’de resmi satışının yaz aylarında başlaması beklenen iPad için şubat ayında ön sipariş veren Apple’ın bölge distribütörü Elmacıpazarı Operasyon Direktörü Barış Değer’in girişimiyle Türkiye’ye getirilen tablet PC bugün teknoloji meraklıları ile buluşacak.
Bugün saat 17.00 ile 20.00 saatleri arasında Sanko Park’ta sergilenecek olan iPad’i Türkiye’ye getiren Değer, “Ocak ayında ABD’de yapılan tanıtımının hemen ardından ön sipariş vermiştim. 3 Nisan Cumartesi günü de ABD’de bulunan bir Türk arkadaşım aracılığıyla iki iPad aldık. Birini kendim için birini de genel müdürümüz için. Şu anda (pazar) yolda olan iPad’ler, bugün öğlen Gaziantep’te olacak” dedi.

Adana’dan görmeye gelenler var
Apple’ın son ürününü görmek için Mersin ve Adana’dan da iPad meraklısı grupların şehre geldiğini belirten Değer, “Apple benim için büyük bir tutku. iPad, normal koşullarda en erken temmuz ayında Türkiye’ye gelecek. Bu ürünü görmek ve tanımak isteyenler için bugün Gaziantep’te yarın da küçük bir grupla İstanbul’da bir defaya mahsus olmak üzere teknoloji meraklılarıyla buluşacağız” diye konuştu.

Tagged With: ,