iPad için Opera Mini tarayıcısı yayınlandı

 

Opera Mini web Browser  - Elma Dergisi
Opera Mini web tarayıcı, iPhone’dan sonra iPad versiyonu ile de karşımızda… Gezinmeye başlamak için bir adres girmek, hızlı erişimden bir öğe veya bir yer imi seçmek yeterli. Sayfaya yakınlaşmak için ekrana bir kere dokunmak, ekranı kaydırmak için de alışık olduğumuz gibi sayfayı sürüklümek yeterli.
Sekmeli gezinti desteği ile aynı anda birden fazla web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hızlı erişim ekranı, favori sayfalarınıza erişime tek dokunuş ile ulaşmaya olanak sağlıyor. Parmağınızla uzun süre ekrana basarak, sayfayı yeni sekmede açma, hızlı erişim öğesini düzenleme, metin kopyalama veya metin yapıştırma gibi seçeneklerin olduğu menülere ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz sitelere giriş yaparken, sadece bir tıklama ile parolalarınızın hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.
Kişisel olarak tercihim, alışkanlıklarım yüzünden yerleşik olan Safari tarayıcısı olsa da, çeşitliliğin artması, rekabet ve dolayısıyla daha iyi, daha kaliteli ürün/hizmet manasına geldiği için Opera Mini’yi destekliyorum. Neredeyse unutuyordum; Opera Mini, dil seçiminize bağlı olarak Türkçe destekli geliyor… :
Uygulama App Store’da ücretsiz olarak yer alıyor. Bu bağlantıdan indirebilirsiniz…
Tagged With: ,