Ana SayfaDonanımMeta'dan iPhone İçin Akıllı Saat

Meta’dan iPhone İçin Akıllı Saat

Hazır CES’ten söz açılmışken bir haber daha… Eski adı MetaWatch olan Meta, iPhone uyumlu yeni nesil akıllı saatini tanıttı. Önümüzdeki bahar aylarında satışa sunulacak olan ürün, tamamen yeni bir görünüme kavuşmuş. Üst sınıf tasarım anlayışıyla şekillenen saatin arkasındaki beyin takımı ise lüks elektronik ürünler, Nokia ve yüksek fiyatlı mobil telefonlarıyla tanınan Vertu’nun tasarım ekibi.

Ünlü tasarımcı Frank Nuovo’nun imzasını taşıyan ürünün ABD’de Best Buy ve diğer perakende mağazalarda yıl sonundan önce satışa çıkamayacağı düşünülen ürün bu hafta Nevada Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarında sergilenecek.

Apple kendine ait bir akıllı saat satışa sunana kadar bu tarz ürünler görmeye alışmamız gerekecek sanıyorum. Geçen yıl bu zamanlarda Akıllı Saat Pebble 23 Ocak’ta satışa sunuluyor başlığıyla duyurduğum Pebble da bu yıl çelik bir versiyon ile ürün gamını yenileyecek gibi görünüyor. Medyaya sızan son görsel şu oldu;

Soldaki çelik, sağdaki ise orjinal plastik Pebble

Apple’ın uzun süredir dedikodusu dolaşan iWatch hakkında hala dişe dokunur bir kanıt yok. Sektöre yakın isimlerin tahminleri, Apple’ın, geçen hafta tanıtımı yapılan ve bükülebilir ekran teknolojisi sunan Corning 3D Gorilla Glass’ı bekliyor olduğu yönündeydi.

Meta’ya geri dönelim. Ürün fena görünmüyor. ABD’de 200 Amerikan Doları fiyat etiketiyle satılması beklenen ürün ile ilgili bir de video yapmaya çalışmışlar ama ben video hakkında yorum yapmaktan kaçınıyorum.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Son Yazılar