Microsoft, 2013 başında Office paketinin iOS sürümünü yayınlayacak

-

Daha önce Şubat 2012 ‘de iPad için Microsoft Office görüntülendi…,  ve geçtiğimiz Ekim ayında Office 2013 iOS için 13 Martta geliyor başlıklı yazılarda da konuya değinmiştik. The Verge ‘den Tom Warren bugün bu söylentiyi bir kez daha dile getirdi.

Benim bugün asıl merak ettiğim iOS kullanıcılarının Office bileşenlerine gerçekten ihtiyacı olup olmadığı. Halihazırda iWork paketine dahil olan Pages, Number ve Keynote uygulamaları güçlü özellikleri ve alışılmış Apple kolaylığı ile zaten hayatımızda. Yıllarca Office kullanan biri olarak en başta ne nerede diye şaşırmak normal ancak kısa bir süre göz attıktan sonra Office paketini tıpkı Windows gibi tarihin tozlu raflarına kaldırırsınız diye düşünüyorum. Yorumlarda MS Office hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinrim.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

Önceki İçerikEvernote Yenilendi
Sonraki İçerikPath iPad’de

4 YORUMLAR

  1. ben uzun zamandır apple ürünleri kullanıyorum iwork paketimde kullanıyorum çokta iyi ancaaak; iworkte hazırlamıs oldugum bır dosya yada tabloyu mail ile windows kullanıcına gönderdiğimde sorun yaşıyorum.bunu birtürlü aşamadım..yoksa gerçekten iwork paketinde programlar office e göre çokdaha başarılı.

  2. Kesinlikle Barış Bey. Aynı sorunu bende yaşamaktayım. Arkadaşlarımın çoğu windows kullanıcısı ve proje zamanlarında gerçekten büyük sorun yaratıyor. Ben seviniyorum gelecek olmasına :)

  3. Pages ve Numbers gibi programları MS Office kullanıcılarına gönderirken Word ve Excel olarak kaydedebiliyoruz yanlış hatırlamıyorsam.

    Hem iWork hem de MS Office programları yüklü olmasına rağmen bilgisayarıma çoğunlukla MS Office’i tercih ediyorum. Sanırım alışkanlık ya da yıllarına verdiği kullanım hızı ile ilgili olsa gerek.

    Bence iOS için MS Office doğru fikir, şahsen ben kullanırım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.