MobilCadde.com

mobilcadde_logo2Elma Dergisi ile neredeyse aynı zamanda, 2010 yılında kurulmuş olan bir siteden bahsetmek istiyorum size. Günümüzde hepimizin elinde bulunan mobil ürünlere yönelik kılıf, kablo, kulaklık, hafıza kartı, oto ürünleri ve bataryalı ürünler gibi 10.000 den fazla aksesuar çeşidi ile ülkemizde lider, Avrupa’da ise ilk 5 içinde yer alan bir site MobilCadde. Sitedeki ürünlerin %90’ı stoklarında bulunuyor ve aynı gün kargo ile gönderimi yapılıyor. Oldukça düşük bir tutarın üzerindeki gönderilerin ücretsiz olarak gönderilmesi de cabası.

MobilCadde, altyapısını 2006 yılından beri hizmette olan Telefon satın alma rehberi Mobilitişim‘e borçlu. Binlerce ürün arasında kaybolmamak için kullanışlı bir  Telefon Seçme Aracı da bulunuyor.

vapor iphone 4 kilif

Mobil cihazlarınız için aksesuar arıyorsanız siteye gözatmanızı tavsiye ediyorum.

Sizlere bu bilgileri aktarmak istememdeki bir diğer sebep ise MobilCadde işbirliği ile Elma Dergisi okuyucularına önümüzdeki günlerde çeşitli hediyeler göndereceğimizi duyurmak istememdir. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan duyrulacak olan etkinliklerden faydalanabilmek için Elma Dergisi üyeliğinizin bulunması yeterli. Şimdilik hepsi bu, yakında sürprizler ile görüşmek üzere…

 

Tagged With: , , ,