Paper Keyboard – iPhone İçin Kağıt Klavye

Paper Keyboard

Paper Keyboard, şu an App Store’daki en popüler ücretsiz uygulamalardan biri. Büyük ihtimalle uzun bir süre de öyle kalacak. Adından da anlaşıldığı gibi Paper Keyboard, kağıt üzerine çıkarılmış bir klavye ile iPhone’unuzu yönetmenizi sağlıyor. Şimdi bu uygulamaya bir göz atalım.

Paper Keyboard, telefonunuzun ön kamerası aracılığıyla  kağıt üzerinde dokunduğunuz harfi algılıyor ve Wi-Fi veya Bluetooth’a gerek kalmadan iPhone’unuza aktarıyor. Uygulama size bu klavyeden harflere dokunarak oynayabileceğiniz 2 oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca bir uygulama içi satın alımla direk yazı yazabilir veya Facebook Chat, Google Talk gibi sosyal ağları yine bu klavye üzerinden kullanabilirsiniz. Peki uygulamayı nasıl kullanacaksınız?

İlk önce bilgisayarınızdan bu sayfayı açıp klavyeyi yazdırın. Daha sonra telefonunuzdan uygulamayı açıp bir oyun türü seçin ve  telefonunuzu kağıdın üstündeki ‘Place Your iPhone Here’ yazan yere yatay bir biçimde koyun. Uygulama kağıdı algıladıktan sonra oyun otomatik olarak başlayacaktır.

Uygulamanın iTunes Store linki :

Paper Keyboard

Tagged With: ,