Sorular ve Cevaplar Test yayını başladı!

Elma Dergisi’nin yakında son haline kavuşacak olan yeni bölümü “Sorular ve Cevaplar”, bugün test yayınına başladı.

Yeni bölüme Soru.ElmaDergisi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu bölümde Apple ürün, servis ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, bilgisi olan herkes tarafından cevaplanıyor. Bir sorunun birden fazla doğru cevabı veya çözüm şekli de olabileceği için, sorulara birden fazla yanıt da verilebiliyor. En doğru yanıtlar yine sizler tarafından oylanıyor ve üste taşınıyor.

Elma Dergisi üyeleri herhangi bir değişiklik olmadan, mevcut kullanıcı adı ve parolalarını kullanarak bölüme girip soru yazabilirler. Yeni kullanıcıların ise sadece tek adımdan oluşan kayıt ekranı ile kolayca tamamlanan kayıt işlemini yapmaları gerekiyor. Yakında, Elma Dergisi’nde olduğu gibi FaceBook, Twitter vb sosyal ağ hesaplarınız ile de Soru bölümüne erişebileceksiniz.

Henüz eksikleri olduğunu düşündüğüm bu yeni bölüm, yeni kategoriler, yeni erişim ve paylaşım seçenekleri ile sürekli zenginleşecek. Sizlerden gelecek olan önerileri ve aksaklıkları, sistemi test ederek daha hızlı değerlendirebileceğimizi düşündüğüm için test yayınını başlatmaya karar verdim. Yeni bölüm ile ilgili sorularınızı da yine bu bölümde, Elma Dergisi kategorisi altında yazabilirsiniz. Herkesi bekliyoruz…

Sorular ve Cevaplar” bölümüne giriş yapmak için tıklayınız.

Tagged With: , , ,