Ülkemizden Apple Manzaraları

Apple Premium Reseller Elmacıpazarı’nın mağazasının açılış töreninde büyük izdiham yaşandı. Türkiye’de 16. APR olan mağazaya Türkiye’nin dört bir tarafından gelen Apple sevenler, mağaza önünde sıraya girerek açılış saatine kadar uyumadan beklerken, bazı uyanıklar bu fırsatı kazanca dönüştürerek erken saatlerde sıraya girdi ve açılış öncesi kapı önündeki sıralarını Apple meraklılarına sattı.

Apple Premium Reseller Elmacıpazarı’nın 16. mağazası Adana’da hizmete girdi. Mağazanım açılışında adeta izdiham yaşandı. Apple sevenler Türkiye’nin dört bir tarafından gelerek, mağaza önünde sıraya girerek açılış saatine kadar uyumadan beklediler. Bazı uyanıklar ise bu fırsatı kazanca dönüştererek erken saatlerde sıraya girdi. Açılış öncesi kapı önündeki sıralarını Apple sevenlere yüksek meblağlı ücretlerle satanlar dikkat çekti.

Elmacıpazarı’nın açlış törenine Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Elmacıpazarı Yönetim Kurulu Başkanı Bahaeddin Nakıboğlu, Apple AB Satış Müdürü Christos Perakis, Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, Satış Direktörü Fikret Ballıkaya, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Erkan Tüfekçioğlu katıldı.

Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Elmacıpazarı Yönetim Kurulu Başkanı Bahaeddin Nakıboğlu, Apple Premium Reseller Elmacıpazarı’nın 16. mağazasını Adana’da açtıklarını bildirdi.

Naksan Holding’in teknoloji alanındaki yatırımlarının büyük bir hızla arttığını ifade eden Bahaeddin Nakıboğlu, Naksan Holding’in son üç yıl içerisinde bir çok alanda olduğu gibi teknoloji alanında da önemli yatırımlara imza attığına dikkati çekti.

Elmacıpazarı’nın, Naksan Holding’in ilk kurulduğu yer olan Gaziantep Elmacıpazarı semtinden ismini aldığını ve bünyesinde Apple Premium Reseller’ın bütün ürünlerini dünya ile aynı anda Gaziantep ve Adana ve çevre illerdeki Apple sevenlerle buluşturduğunu ifade eden Nakıboğlu, ”Adana şubemizin açılışında yaşadığımız bu yoğunluk Türkiye’de artık teknolojiye dayalı yeni bir dönemin başladığı, insanların bir çok bilgisayar markası arasından dünyanın en güvenir markası Apple’ı tercih etmesinin ise markaya olan güvenin ve teknolojiyi takip etmenin bir sonucudur. Naksan Holding olarak yatırımlarımız devam edecek olup Elmacıpazarı şubelerini Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki illerimize yaymak en büyük hedefimizdir” diye konuştu.(AA)

 

Tagged With: , ,