Yeni iPhone 7 Sızıntıları

-

Gün geçmiyor ki iPhone 7 hakkında bir başka sızıntı internete düşmesin. Mümkün olduğu kadarıyla akla mantığa en yatkın olanlarını cımbızla seçip sizlerle paylaşıyoruz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a ait olduğu ileri sürülen fotoğrafların kaynağı yine Çin’deki tedarik zincirleri… Fotoğraflardan ilki önce nowhereelse.fr tarafından yayımlandı. Bu fotoğraftaki kasanın 4.7 inçlik iPhone 7 modeline ait olduğu belirtiliyor. Anten çizgilerinin daha önceki sızıntılarda olduğu gibi kasanın kenarlarından dolaştığı yine görülebiliyor. LED flaş ve mikrofon deliklerinin dışında daha geniş kamera boşluğu göze çarpıyor. Gelişmiş bir CMOS sensör ile daha büyük bir kameraya işaret eden bu bilgiler dışında yeni bir bilgi yer almıyor.

coque-ip7-crop

İkinci fotoğraftaki ürünün ise tamamlanmış olarak görünen iPhone 7 Plus modeline ait bir görsel olduğu belirtiliyor. İlaç şeklinde bir kamera çıkıntısı, çift kamera lensine ev sahipliği yapıyor. Fotoğrafa bakarak ürün hakkında daha fazla yorum yapmak mümkün değil.

apn-iphone-7-plus-pro-800x1067

Eldeki verileri toparlayacak olursak yeni modellerin önümüzdeki Eylül ayı içinde tanıtılması bekleniyor. Yeni A10 işlemci, daha hızlı LTE ve Wi-Fi bağlantı teknolojileri ve yeni kamera ile donatılması beklenen modellerden kulaklık çıkışının kaldırılması, kablolu veya kablosuz ses için lightning ve bluetooth kullanılacağı öngörülüyor.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

2 YORUMLAR

  1. Yıllardır apple kullanan bir kullanıcıyım. telefonundan tabletine, mac ten iwatch’a, time capsul den airport extreme ve apple tv ye kadar tüm modellerini bugüne kadar severek kullandım. Ama Jobs tan sonra işin zevki giderek kaçmaya başladı sanki yada ben zevk alamamaya başladım artık. 7 plus da görünen kamera tasarımı doğruysa tam bir facia. IOS 10 major değil de sanki minör bir güncelleme gibi duruyor. OSX in yeni versiyonu sierra da da siri dışında bir yenilik göremiyorum. Tahminlerim apple’ın bu sene kötü bir finansal bilanço yaşayacağı yönünde. sanırım bir devir kapanıyor. Tek sorun bayrağı teslim alacak bir steve’in ortaya çıkmaması. Belki zalim, belki acımasız, çok çalıştıran, çok eleştiren ve hiçbir şey beğenmeyen bir steve. “Zeki insanları işe alıp onlara ne yapacaklarını söylemek mantıklı gelmiyor. Biz zeki insaları işe alırız ki onlar bize ne yapacağımızı söylesinler” saygıyla anıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.