Yeni iPhone 7 Sızıntıları

Gün geçmiyor ki iPhone 7 hakkında bir başka sızıntı internete düşmesin. Mümkün olduğu kadarıyla akla mantığa en yatkın olanlarını cımbızla seçip sizlerle paylaşıyoruz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a ait olduğu ileri sürülen fotoğrafların kaynağı yine Çin’deki tedarik zincirleri… Fotoğraflardan ilki önce nowhereelse.fr tarafından yayımlandı. Bu fotoğraftaki kasanın 4.7 inçlik iPhone 7 modeline ait olduğu belirtiliyor. Anten çizgilerinin daha önceki sızıntılarda olduğu gibi kasanın kenarlarından dolaştığı yine görülebiliyor. LED flaş ve mikrofon deliklerinin dışında daha geniş kamera boşluğu göze çarpıyor. Gelişmiş bir CMOS sensör ile daha büyük bir kameraya işaret eden bu bilgiler dışında yeni bir bilgi yer almıyor.

coque-ip7-crop

İkinci fotoğraftaki ürünün ise tamamlanmış olarak görünen iPhone 7 Plus modeline ait bir görsel olduğu belirtiliyor. İlaç şeklinde bir kamera çıkıntısı, çift kamera lensine ev sahipliği yapıyor. Fotoğrafa bakarak ürün hakkında daha fazla yorum yapmak mümkün değil.

apn-iphone-7-plus-pro-800x1067

Eldeki verileri toparlayacak olursak yeni modellerin önümüzdeki Eylül ayı içinde tanıtılması bekleniyor. Yeni A10 işlemci, daha hızlı LTE ve Wi-Fi bağlantı teknolojileri ve yeni kamera ile donatılması beklenen modellerden kulaklık çıkışının kaldırılması, kablolu veya kablosuz ses için lightning ve bluetooth kullanılacağı öngörülüyor.

Tagged With: , , , ,