Ana SayfaDedikoduYeni Mac Mini?

Yeni Mac Mini?

Son günlerde epey artan, e-kitap odaklı “küçük” iPad’in 23 Ekim’de tanıtılacağı dedikodularına yenileri eklenmeye devam ediyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da önce 13″ Retina Ekranlı bir MacBook Pro, ardından yeni Mac Mini, kervana katılanlar arasında.

Yabancı basının “güvenilir” kaynaklardan edindikleri bilgilere göre iki standart konfigürasyon ve bir server konfigürasyonu ile güncellenip satışa sunulacak olan Mac Mini, farklı depolama ve işlemci seçenekleri ile sunulacak. Mac Mini’lerin tanıtımın hemen ardından satışa sunulacağı idda ediliyor. 2010 yılında yekpare aluminyum kasası ile pek çok ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak güncellenen Mac Mini ilk kez 2005 yılında kullanıma sunuldu. Mac Mini en son geçen yaz (2011) daha hızlı işlemciler, USB 3.0 ile güncellenmişti.

2 YORUMLAR

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Justthink
Justthink
11 yıl önce

Mac server hakkında yakında bir yazı planlıyor musunuz hazır Mac Mini gündemdeyken? Türkçe kaynak bulmak oldukça zor

Erhan
Erhan
11 yıl önce

İyi günler mac mini var bugun windos 7 kurmaya çalıştım usb bellekden başarılı olamadım boot yönergeleri izlesemde usb bellekden yüklemeyi başlatamadım windos 7 sorunmu var diye düşünüp sanal sürücü yarattım daemon dools işlemi başlatsada bilgisayar kapandıktan sonra cd olmadıgını söyleyen uyarı verdi yani windos 7 sorun yok.

aslında kısacası usb bellek den windos kurmak hakkındanda bi çalışma yapmayı düşünürmüsün ben cd yoluyla deneyecegim artık teşekkürler

Son Yazılar