04.04.2014

04.04.2014 [Güncellendi]

Zorlu Center Apple Store Elma Dergisi

Tim Cook, Şubat ayında yaptığı Türkiye ziyareti sırasında Türkiye’deki ilk Apple mağazasının Nisan ayında açılacağını duyurmuştu. Bugün ise kaynaklarımızdan aldığımız yeni bilgilere göre Apple ofisinde resmi açılış için 04.04.2014 tarihi konuşuluyormuş.

Tarihin doğruluk olasılığı yüksek olsa da Apple’ın bir yıldır mağazayı açamadığını ve planlanan tarihin sürekli sarktığını gördük.

Zorlu Center Apple Store inşaatının ilk gününden şuanki haline kadar yaşanan değişimi ve inşaatın son durumunu Zorlu Center Apple Store haberinden inceleyebilirsiniz.

Güncelleme: 05.03.2014

04.04.2014 tarihinde gerçekleşecek olan Apple Store açılışına Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Apple CEO’su Tim Cook katılacak.

20 YORUM

  1. Yaşasın! Umarım bir kesin 4’ündedir. Uçak biletlerini alacağımda. Peki yeni bir fotograf varmı??

  2. Birkaç iPad almayı düşünüyorum eğer o tarihte açılırsa bende açılışa gidip elim boş çıkmamış olurum çok güzel olur :) Acaba açılışa özel herhangi bir aktivite vs. bişey yapar mı Apple?

  3. Yabancı sitelere baktığımda dalga geçiyorlardı cumbabanın açılışa gelişini. Bende anlamadım zaten ne işi var siyasilerin Apple mağazası açılışında. Hemen hepsi daha önce böyle bir şey duymamıştık diyor. Dünyada ilk olduk böylece. Veya 4. dünya ülkesi mi olduk demeliyim.

Cevap Bırak