iCloud’un giriş sayfası’na ait olduğu ileri sürülen bir fotoğraf funkyspacemonkey tarafından yayınlandı. Tartışmaya açık bir fotoğraf…. Şimdilik bir şey söylemek oldukça zor. Sadece oldukça Appleımsı durduğunu söyleyip gerisini size bırakıyorum…

Etiketler →  
Share →

9 Cevaplar iCloud giriş sayfası?

 1. onur diyor ki:

  6 haziranı sabırsızlıklar bekliyorum =) icloud’dan çok ios5 merak ediyorum.

 2. hakan celik diyor ki:

  +1905

 3. Tolgahan diyor ki:

  iOS 5′te bakalım ne gibi yenilikler bekliyor bizi?

 4. Birtan Ödek birtanodek diyor ki:

  bu olabilir kesin.

 5. hasan diyor ki:

  bunun ile ne yapabilirz? bende ipad 2 var.

  • Mehmet Avincan Mehmet Avincan diyor ki:

   “Bunun” derken neyi kast etmiştiniz Hasan Bey? iOS 5 i kastediyorsanız hiç birşey… yazılım çıktığında cihazı bilgisayarınıza bağlayacaksınız, güncelleyeyim mi sorusuna evet diyeceksiniz, kendisi yükleyip çalıştıracak, size sadece heyecanlı bir bekleyiş kısmı kalacak :)

 6. hasan diyor ki:

  İcloud ‘ du kastedmiştim :) iOs 5 i ipad e bilgisyar aracılığılamı yüklüceğim? bni biraz bilgilendirin lütfen iOs 5 VE İcloud ile ne yapabilirm ? gereklimi ? :)

  • Mehmet Avincan Mehmet Avincan diyor ki:

   ikisi de göreceli olarak gerekli. Dilerseniz akşam konferans bittikten sonra bolca ve çok detaylı olarak bilgi paylaşımı yapacağız. Sonra da konferans ile ilgili bir başka detaylı yazı yayınlayacağız. Neredeyse her sorunuza cevap vereceğini düşünüyorum…

   • hasan diyor ki:

    çok teşekkürler . konferans bitimi paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorm :)

Paylaşım

Paylaşım

Elma Dergisi'ni Facebook sayfasından beğenerek veya Twitter hesabını takip ederek güncellemelerden anında haberdar olabilir, Facebook grubumuza katılarak tartışmalara dahil olup paylaşım yapabilirsiniz.
Sorular?

Sorular?

Apple ürün ve hizmetleri hakkında yaşadığınız herhangi bir soru veya soruna Sorular ve Cevaplar bölümünden yanıt arayabilir, başkalarının sorularına yardımcı olabilirsiniz.
Beğendiniz mi?

Beğendiniz mi?

Yazıyı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Sitemiz ile ilgili bir sorunuz varsa İletişim sayfamızdan bize iletebilir, yazarlara direk ulaşabilmek içinse Hakkımızda sayfasına bakabilirsiniz.

Ne Aramıştınız?

Arama formunu kullanabilirsiniz:


Aramalarınızda sonuç alamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faydalı Linkler

Elma Dergisi Öneriyor...

Arşiv

ElmaDergisi Arşivimiz...