Apple, 2014 Dünya AIDS Günü Kampanyasını Duyurdu

Apple’ın aktif olarak satışta olan (RED) ibareli ürünleriyle AIDS ile mücadeleye destek olduğunu görmekteyiz. 2014 Dünya AIDS Günü için duyurduğu kampanyasıyla daha çok destek toplamak istiyor.

(RED) ve küresel sağlık toplulukları birlikte çalışarak Afrika’da AIDS ile savaşta kritik bir dönüm noktasına ulaştılar. Otuz yılı aşkın bir süredir ilk kez, bir neslin hastalıksız doğmasını sağlamak üzereler. Dünya AIDS Günü’nde ve (RED) Uygulamaları üzerinden yaptığınız alışverişlerle, milyonlarca insanın geleceği üzerinde kalıcı bir etki yaratabilirsiniz.

App Store’da bugün başlayan ve 7 Aralığa kadar sürecek olan kampanya ile (PRODUCT)RED™ programına katılan uygulama satın aldığınızda veya uygulama içi satın alım yaptığınızda elde edilen gelirin %100’ü AIDS ile mücadele eden Global Fund’a aktarılacak. Programa katılan uygulama buradan ulaşabilirsiniz.

1 Aralık Pazartesi günü geçerli olacak kampanaya ile Apple Store ve Apple Online Store üzerinden yapacağınız ürün, aksesuar ve hediye kartları için ödeyeceğiniz ücretin bir kısmı  AIDS ile mücadele eden Global Fund’a aktarılacak.

Tagged With: , ,