Apple, 22 Ekim’de özel bir etkinlik düzenliyor

-

apple_oct_invite

Apple, bugün 22 Ekim’de gerçekleşecek olan özel etkinlik ile ilgili resmi açıklamayı yaparak davetiyeleri göndermeye başladı. Pasifik saat dilimi ile sabah 10’da (TSİ 20.00) gerçekleşecek olan etkinlik San Francisco, California’daki Yerba Buena Center for the Arts’ta gerçekleşecek.

Etkinlikte, kasa tasarımında radikal bir değişiklik gerçekleşecek olan 5. nesil iPad ön plana çıkacak. Touch ID, gelişmiş işlemci ve kamera özellikleri ile tanıtılması beklenen iPad’e, nihayet Retina Ekran desteğine kavuşmasını beklediğimiz iPad mini’nin ikinci nesli eşlik edecek.

Apple’ın etkinlik gündemine konu olması beklenen diğer gelişmeler ise yeni bir iWork ofis paketi, yeni nesil bir Apple TV ve belki de yeni işlemciler ile güçlendirilmiş MacBook Pro’lar yer alıyor.

Henüz kesinleşmemiş olsa da Yeni Mac Pro ve OS X 10.9 Mavericks’in de kullanıcılar ile etkinliğin hemen sonrasında buluşması beklentiler arasında.

Apple’ın etkinlikten sonra yaklaşık birkaç hafta içinde (büyük ihtimal ile 1 Kasım itibariyle) yeni nesil iPad ve iPad mini’yi raflarda satışa sunabileceği dedikoduları dolaşıyor.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.