Apple, 9 Eylül İçin Flint Center’ı Hazırlıyor

-

IMG_2585.JPG Daha önce gelen söylentiler Apple’ın 9 Eylül’de bir etkinlik düzenleyeceği yönündeydi. Firma ise davetiyeleri bugün medya kuruluşlarına göndererek etkinliği resmileştirdi. Etkinlik için bundan tam 30 yıl önce Mac’lerin ilk tanıtıldığı mekan olan De Anza College’da ki Sanatsal Sergiler için Flint Center’ı seçti.

IMG_2581.JPG Apple, etkinliğin gerçekleşeceği mekanı çok sıkı bir şekilde düzenliyor. Flint Center’ın dışı beyaz kaplama ile kapatılmış ve içeride etkinlik için yapılan hazırlıklar sır gibi saklanıyor. Ayrıca mekanın dışında bulunan güvenlikler binayı sıkı sıkıya kontrol altında tutuyor ve yorum yapmaktan kaçınıyorlar.

Etkinliğin Flint Center’da gerçekleşmesinin sebebi mekanın, Apple’ın daha önce ürünleri tanıttığı salonlara göre daha fazla kişiye ev sahipliği yapabilmesi gösteriliyor. Apple yıllardır Flint Center’da etkinlik düzenlememişti ve ilk Mac’in tanıtımından sonra burada yine bir Apple etkinliği düzenlenecek olması, bu lansmanın çok önemli olduğuna işaret ediyor. Hatırlarsanız, çok kısa bir süre önce iWatch’ın da bu etkinlikte tanıtılabileceğine yer vermiştik.

Daha önce Eddy Cue yeni ürünler için, “Bu seneden sonra, 25 yıllık Apple hayatımda gördüğüm en iyi ürün topluluğuna sahip olacağız.” demişti.

Apple 9 Eylül’de düzenleyeceği etkinlikte yeni iPhone’ları tanıtacak. iWatch’ın da aynı etkinlikte tanıtılmasını bekliyoruz. Apple, 9 Eylül etkinliği için davetiyeleri bugün medya kuruluşlarına yollamıştı.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.