Apple arka kamerası olmayan yeni bir iPod touch satışa sundu

-

ipodtouch-16-gallery1-2013

Apple bugün yeni bir iPod Touch modeli satışa sundu. İlk olarak Online Mağaza’da fark edilen modelin arka kamerası bulunmuyor. 16 GB’lık model standart modelden $70 daha ucuza, $229 ‘a satılıyor.

Ucuz iPod touch talebine yönelik olarak satışa sunulan model sadece gri arka yüze sahip siyah renk olarak geliyor. Modelin tek eksiği kamera değil. Standart olarak lanyard takımı ile sunulan iPod Touch’ın aksine bu modelde lanyard bulunmuyor.

4 inç Retina Ekran, çift çekirdekli A5 işlemci, önde HD FaceTime kamera ile sunulan modelde EarPods kulaklık bulunuyor. Online Mağazada (ABD) 24 saatte gönderim seçeneği ile satılan ürünün Apple Store’larda satışına yarın başlanacak.

Modelin uluslararası online mağazalarda da envantere girdiği fakat satışına başlamadığı görülüyor.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

4 YORUMLAR

  1. İşlemci A5 Apple Store’da öyle yazıyor. Kameralı versiyonda A5’ti.
    Acaba 5. Nesil ile arasında kamera ve bileklik zımbırtısı haricinde bir fark var mıdır? Bu arada bunun adı 6. Nesil olmaz heralde?

  2. Haklısınız. Biraz önce Facebook’tan takip eden Hikmet Bey de haber verdi. Yazım hatası olmuş. A5 işlemci olarak düzelttim. Başka bir fark yazmıyor. 6. nesil olacağını sanmıyorum kesinlikle. Yakında destek sayfalarından öğreniriz.

  3. Bu iPod touch hamlesi bence zannedilenden çokdaha büyük değişimlerin habercisi bence bununla birlikte kırpılmış iPhone mevzuusuda kesinleşmiş oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.