Apple Kampüsü Renkleniyor

Apple iPhone 5S etkinlik kampüs

Yarınki iPhone odaklı basın etkinliği öncesi, etkinliğin yapılacağı yer olan Apple Kampüsü, flamalar ve bannerlar ile süsleniyor. Flamalar, etkinlik davetiyesinde de yer alan renkler ile  yarın tanıtılması beklenen renkli iPhone 5C’yi vurguladığı görülüyor.

Apple kampüs iphone 5c etkinlik

Yarın akşam Türkiye saati ile 20.00 de başlayacak olan etkinlikte ayrıca iPhone 5’in daha kaslı bir versiyonu olan iPhone 5S’in de daha güçlü işlemci, gelişmiş kamera ve parmak izi okuyucu sensör ile tanıtılması beklentiler arasında.

iOS 7 ve OS X 10.9 Mavericks’in nihai sürümlerinin ve Mac Pro’nun satış tarihinin de duyurulmasını beklediğimiz etkinlikten Türkiye Apple Store’dan da haberler almayı umut ediyoruz.

Etkinlik Apple’ın resmi web sitesinden bir bağlantı ile canlı olarak yayınlanabilir. Tüm iOS ve Mac cihazların yanısıra Apple TV’den de izlenirse oldukça keyifli geçecektir. Canlı yayın yapılmazsa etkinlik saatinde Elma Dergisi, olan biten her şeyi görsel destekti olarak yine sizlere ulaştıracak. Yarın akşam randevularınızı etkinliğe göre ayarlamayı unutmayın.

Tagged With: , , , ,