Ana SayfaApple BlogApple, Mac Fiyatlarına Zam Yaptı

Apple, Mac Fiyatlarına Zam Yaptı

son

Apple, yeni iMac serisinin tanıtılması ile Türkiye’deki bütün Mac modellerinin fiyatlarını güncelledi. En son fiyat güncellemesi 19 Mayıs’ta olmuştu.

4 YORUMLAR

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Concerned citizen
Concerned citizen
8 yıl önce

Ben gidip bir ssd alayım en iyisi…

Hamuş
Hamuş
8 yıl önce

Yaklaşık 1 ay kadar önce şunu söylemiştim. “Mac almak isteyenler şu an USA den daha ucuz alabiliyor. Almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.” Bu neden olmuştu?. Çünkü ülkemizde yaşanan siyasi belirsizlik (Lütfen burada siyasi bir mesaj vermeye çalıştığımı düşünmeyin) ve ekonomideki yaşananlar dolayısı ile dolarda yaşanan dalgalanmalar ülkemizde mac fiyatlarını USA den daha düşük seviyelere getirmişti. Ve Apple da fazla beklemeden fiyatları artırdı. Ben bunu bizim ülkemizin içinde bulunduğu şartlardan olduğunu düşünüyorum ve yakında diğer pc lerde de aynı şeyler yaşanacak. Yeni çıkan modellerini bundan 1 ay önceki fiyatlarla alamayacağız. Dua edelimde ülkemizde ki belirsizlik ortamları bir an önce düzelsin de bizde rahat rahat istediğimiz ürünleri alabilelim.

Kenan Kalecikli
Kenan Kalecikli
8 yıl önce
Reply to  Hamuş

Uğurlar olsun; satışları iyice dibe vurur. İmac ya da Mac Mini hayali kurarken beni PC’ye yönlendirmiş oldular. Aynı işi görüyor zaten; neden cimrive gıcık Apple firmasına yamulayım ki?

musa
musa
8 yıl önce

Tasarımla uğraştığım halde, yıllardır PC kullandım. Artık 5. bilgisayarım bir mac olsun istedim ama bu Apple’ın yaptığından dolayı vazgeçtim. iPhone gibi artık lüx segmente geçirdi diğer cihazlarını da. En azından “eğitim için mac” konusunda biraz daha yapıcı olmasını beklerdim.

Son Yazılar