Ana SayfaiOS BlogApple TViPad Pro ve Yeni Apple TV, Ekim Sonu Satışa Çıkacak - Kasım...

iPad Pro ve Yeni Apple TV, Ekim Sonu Satışa Çıkacak – Kasım Başında Mağazalarda Yerini Alacak

9to5Mac’ten gelen bilgilere göre yeni Apple TV ve iPad Pro, Ekim sonu Apple Online Store’da satışa çıktıktan sonra Kasım’ın ilk haftasında Apple Store’larda ki yerini alacak. Ekim sonunda Apple Online Store’da satışa çıktıktan sonra siparişlerin kullanıcılara ulaşması ise yine Kasım’ın ilk haftasında gerçekleşecek.

Apple daha önce yeni Apple TV’nin Ekim ayının herhangi bir noktasında satışa çıkacağını, iPad Pro’nun ise Kasım ayında satışa çıkacağını belirtmişti. Fakat firmanın söylemediği şey ise, yeni Apple TV’lerin ilk sipariş veren kullanıcılara Kasım’ın başlarında ulaşacağı veya iPad Pro’nun, Ekim ayında online olarak satışa çıkacağıydı. Tabii ki, ürünlerin satışı ülkemizde de aynı tarihlerde başlayacağından, bu bilgilerin ülkemiz için de doğru olacağını varsaymak çok yanlış olmaz.

2 YORUMLAR

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mre
mre
8 yıl önce

Apple tv hakkında fiyat öngörüsü / tahmini / dedikodusu var mı acaba? Bir yerlede 500 dolar gibi rakamlar okudum ama hiç mantıklı gelmedi -daha doğrusu çok pahalı geldi- bana.

mre
mre
8 yıl önce

Üstteki yorumuma ek olarak tl fiyatını merak ettiğimi belirtmek istedim. Yani 149 usd ve 199 usd olan modeller Türkiye’de kaç liraya satılır?

Son Yazılar