Ana SayfaApple BlogApple Music'in Mesaisi Bugün Başlıyor

Apple Music’in Mesaisi Bugün Başlıyor

Apple’ın müzik aktarım servisi bugün kullanıma açılıyor. iOS 8.4 yazılım güncellemesi ve Mac ile PC’ler için yayınlanacak iTunes güncellemesi aracılığıyla aktif hale gelecek olan Apple Music ile birlikte servise entegre olan Beats 1 radyo istasyonu da yayın hayatına başlayacak. Sıradan bir radyo istasyonundan bekleyeceğiniz üzere 24/7 yayında olacak olan Beats 1; Zane Lowe ile Los Angeles’tan, Ebro Darden ile New York’tan, Julia Adenuga ile London’dan; 100’ün üzerinde ülkeye canlı yayın yapacağı belirtiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Y1zs0uHHoSw

 

Beats 1 radyo istasyonunda yayınlanan parçaların hepsi işin uzmanları tarafından seçileceği ve sunucuların kendi yayın saatleri olacağı belirtiliyor. Bunun yanında radyo istasyonunda sanatçılarla özel röpotajlar, misafir sunucular da yer alacak. Zane, Ebro ve Julia dışında Beats 1’de, Dr. Dre, Drake, Elton John, Pharrell Williams, St. Vincent, Disclosure, Josh Homme, Jaden Smith’in de yayın saatleri bulunacak. Beats 1 radyo istasyonunu dinlemek için Apple Music abonesi olmakta gerekmiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=BNUC6UQ_Qvg

Apple Music, bugün TSi ile saat 18.00’de yayınlanacak olan iOS 8.4 yazılım güncellemesi ve Mac ile PC için yayınlanan iTunes güncellemesi ile kullanıcılara sunulacak. Beats 1 radyo istasyonu ise TSİ ile saat 19.00’da yayın hayatına başlayacak.  Apple Music, iOS’da Müzik uygulamasına entegre olacak ve kullanıcılara servise kayıt olmaları halinde 3 ay ücretsiz deneme sürümünü kullanmaya başlayabilecekler. Üç ay deneme süresi bittikten sonra ise Apple Music, bireysel abonelik için 9.99₺ ve 6 kişiye kadar aile üyesini destekleyen aile paketi için 14.99₺ fiyatlarıyla kullanıma sunulacak.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Son Yazılar