Ana SayfaDonanımApple Watch Series 2 Tanıtıldı

Apple Watch Series 2 Tanıtıldı

Apple, bugünkü etkinlikte Apple Watch’ın yeni versiyonunu tanıttı. Apple Watch Series 2 olarak adlandırılan ürün, tasarım olarak ilk nesil ile bire bir aynı. Paslanmaz çelik modeline göre 4 kat daha sert olan yeni, beyaz renkli “seramik” materyal dışında ilk nesilden görsel bir fark bulunmuyor.

Yerleşik GPS, 50 metre suya dayanıklı tasarım, %50 daha hızlı işlemci, önceki nesle göre 2 kat daha parlak ekran özellikleri ile yeni Apple Watch oldukça başarılı görünüyor.

Ayrıca mevcut Apple Watch da sadece yeni işlemci güncellemesi ile birlikte Series 1 olarak anılacak ve satışı devam edilecek.

Series 1 başlangıç fiyatı 1049 TL, Series 2 başlangıç fiyatı ise 1399 TL

Standart hazır kombinasyonlara yenileri de eklendi fakat en çok dikkat çeken koleksiyonlardan biri Nike ile işbirliği sonucu ortaya çıkan Apple Watch Nike Plus oldu.

apple-watch-nike-plus

 

Beyaz seramik kasa ile Apple Watch Edition koleksiyonuna eklenen yeni model ise 4799 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. ekran-resmi-2016-09-07-22-20-16

Apple Watch Series 2 modelerinin Türkiye satış tarihi henüz kesinleşmiş değil fakat çok yakında başlayacağını söyleyebiliriz.

Apple Watch Series 2 hakkındaki detaylı yorumlarımız ve satışa çıkar çıkmaz yapılacak ürün incelemesi için takipte kalın.

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Son Yazılar