Ana SayfaHaberiPhone 6s, Bugün İtibariyle Türkiye Genelinde Satışa Çıktı

iPhone 6s, Bugün İtibariyle Türkiye Genelinde Satışa Çıktı

Apple’ın “Değişen tek şey, her şey” sloganlı (tabi, değişmeyen tasarımı saymazsak) iPhone 6s ve 6s Plus cihazları küçük bir gecikme ertesinde nihayet ülkemizde de satışa sunuldu. Apple’ın kendi fiziki ve online mağazalarından, Apple yetkili satıcılarından, Media Markt, Teknosa ve Vatan Computer gibi yetkili teknoloji mağazalarından ve operatörlerden yeni cihazları şimdi edinebiliyorsunuz.

İnternette yeni cihazlar için kısa bir gezinti yaptığımızda, iki cihaz arasında ki popüler model olarak 6s Plus karşımıza çıkıyor. Renk olarak ise Roze Altın ve Uzay Grisi daha çok tercih ediliyor. Kapasite kısmında ise tahmin edebileceğiniz gibi 64GB modeller bu sene de revaçta. Kısacası eğer yeni iPhone 6s’lerden edinmeyi düşünüyorsanız; tercih edeceğiniz cihazın, bu modellerden birisi olması halinde ya elinizi çabuk tutmalı ya da uzun süre beklemeyi göze almalısınız.

Yeni cihazların fiyatları ise iPhone 6s için 3099TL, 6s Plus için ise 3499TL’den başlıyor. iPhone 6s 16GB, 64GB, 128GB hafızalı modeller için fiyatlar sırasıyla 3099TL, 3499TL, 3899TL olarak değişiyor. 6s Plus için 16GB, 64GB, 128GB hafızalı modeller için sırasıyla 3499TL, 3899TL, 4299TL olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni cihazları, Apple Store ve Apple Online Store üzerinden nakit veya havale aracılığıyla satın almayı seçtiğinizde bu fiyatlar üzerinden %4 nakit veya havale indirimi yapılıyor. Teknoloji marketleri gibi diğer yerlerden cihazları aldığınızda ise taşınabilir Bluetooth hoparlör gibi aksesuarlar genellikle kullanıcıya hediye ediliyor.

Apple, iPhone 6s’i “Değişen tek şey, her şey” diyerek özetliyor fakat cihazların en belirgin özelliği olan tasarımı ise hala aynı. Peki tam olarak ne değişti? Bunun cevabı daha önce kaleme aldığımız bu makalede yer alıyor.

Peki siz bugün iPhone 6s’inizi aldınız mı? Ne gibi özelliklerini beğendiniz/beğenmediniz? Yeni ürünü sizden dinlemek içi can atıyoruz…

2 YORUMLAR

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mujgan bahar
8 yıl önce

6s ile 6 arasında kıyaslama yapmam gerekirse 6 yı tercih ederim

Mehmet Avincan
8 yıl önce
Reply to  mujgan bahar

Neden 6?

Son Yazılar