iPhone 6s Rezervasyonları Bugün Açılıyor

iPhone 6s veya iPhone 6s Plus modellerinden birini ilk gün almayı düşünüyor fakat stok bulamama endişesi taşıyorsanız ve eğer Apple Store’lardan birine yakınsanız sizin için iyi bir haberimiz var.

Apple Store’larda iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri için rezervasyonların bugün açılmasını bekliyoruz. Apple’ın rezervasyon sisteminden cihazınızı ayırtabilirsiniz. Dilediğiniz model, renk veya hafızayı seçerek cihazınızı ayırtıyorsunuz. Teslim almak istediğiniz mağazayı da iphone 6sişaretliyorsunuz.  Cuma günü iPhone 6s modelleri satışa çıktığında, Apple ID’niz adına yapılmış rezervasyonunuz ile dilediğiniz saatte Akasya Apple Store veya Zorlu Center Apple Store’a gün içerisinde gidip ayırttığınız ürünü satın alabilirsiniz.

Rezervasyon sürenizin bitimine kadar ürününüz sizin için ayrılmış olacak. Böylece mağazadaki renk, hafıza veya model stokları bitse dahi, telefonunuz sizi bekliyor olacak. Rezervasyonlar sadece aşağıda belirtilen adresten yapılacak. Rezervasyonların bugün içinde muhtemelen öğlenden sonra, akşam saatlerinden önce açılmasını bekliyoruz. Rezervasyonlar hakında detaylı bilginin ve rezervasyonların yapılacağı Apple Web sitesinden ilgili bölümün direk adresi şu;

https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability

Adres şu an kullanıma kapalı. Gün içerisinde rezervasyonlar açıldıktan sonra adres de aktif hale gelecek.

Tagged With: , , , , ,