iWatch’da Kavisli OLED Ekran ve NFC Teknoloji Yer Alacak

-

iwatch-concept-future-05

Wall Street Journal’ın haberine göre Apple’ın ilk giyilebilir ürünü olacak iWatch’da yakın alan iletişim (NFC) teknolojisini yer alacak.

Apple’a yakın bir kaynağın söylediğine göre; NFC teknolojisi ile iTunes hesabımızdaki kartları kullanarak alışverişlerimizi temassız ödeyebileceğiz.

Haberde aynı zamanda kavisli OLED ekrana sahip olacak iWatch’ın iki farklı ekran boyutuna sahip olacağı belirtiliyor.

Apple’ın planlarını takip eden kişilerin dediğine göre akıllı saatin tanıtılması olası, Cupertino California’daki mühendisler halen cihazın üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Apple’ın tedarikçilerinden bilgi alan kişi bu yılın içinde tanıtılmasının zor olduğunu belirtti.

WSJ, 9 Eylül’de düzenlenecek medya etkinliğinde tanıtılacak olan iWatch’ın 2015’in başlarında satışa sunulacağı bilgisini tekrarlıyor.

Kaynaklar Apple’ın iWatch için ön sipariş alacağını belirtirken Re/code geçtiğimiz günlerde yayınladığı haberinde Apple’ın akıllı saatinin ortalama 400 dolardan satışa sunulacağını söylemişti.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.