MacBook Pro Onarım Programı

-

Apple, bazı kullanıcıların MacBook Pro sistemlerinde karşılaştıkları görüntü problemi ile ilgili bir onarım programı başlattı.

Ekrandaki görüntünün bozuk veya dağılmış olarak gösterimi, bilgisayar ekranında veya harici bir ekran bağlandığında görüntü alınamaması veya bilgisayarın beklenmedik bir şekilde kapanıp açılması olarak ortaya çıkabilen problem ile karşılaşan kullanıcıların sistemleri, Apple yetkili servisince onarılacak.

2011-macbook-proSorunun görünebileceği sistemler şunlar;

  • 15 inç MacBook Pro, 2011 başı
  • 15 inç MacBook Pro, 2011 sonu
  • 17 inç MacBook Pro, 2011 başı
  • 17 inç MacBook Pro, 2011 sonu
  • 15 inç Retina Ekranlı MacBook Pro, 2012 ortası
  • 15 inç Retina Ekranlı MacBook Pro 2013 başı

Yukarıdaki MacBook Pro modellerinden birine sahipseniz ve bahsedilen sorunları yaşıyorsanız sisteminizi Apple yetkili servislerinden birine götürebilirsiniz. Onarım programı 20 Şubat’ta ABD ve Kanada’da, 27 Şubat’ta ise diğer ülkelerde başlayacak.

MacBook Pro modelinizin yukarıdaki etkilenen ürünler listesinde olup olmadığını belirlemek için Apple Destek sitesindeki “Kapsamınızı Kontrol Edin” aracını kullanabilirsiniz.

Onarım programı hakkında daha geniş bilgi sahip olmak isterseniz Apple’ın onarım programı ile ilgili bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.