Moscone West WWDC 2014 İçin Hazırlanıyor

Apple, bugün WWDC etkinliğinin canlı olarak yayınlayacağını duyurmuştu. Bir süre önce etkinliğin düzenleneceği San Francisco şehrinde bulunan Moscone West salonunu süslemeye başladığına ilişkin görseller ulaşmaya başladı.

wwdc_2014_banner

Afişlerin asılması ile birlikte kullanılan tasarımın, bu sene WWDC tanıtımlarında kullanılan içerikle aynı çizgide seyrettiği gözleniyor. Yine afişlerde bu sene etkinlik için kullanılan “Uygulamayı yaz, Dünya’yı değiştir” sloganının afişlerde yer alması unutulmamış.

1401216211-photo-may-27-11-42-51-am

1401217191-photo-may-27-11-44-02-am-1

2-6 Haziran tarihleri aralığında sürecek olan geliştirici konferansının şüphesiz en çok ilgi çekecek olan kısmı yerel saat ile sabah 10.00 (TSİ 20.00) ‘da başlayacak olan etkinliğin sunumu olacak. Healthbook uygulaması ile iOS 8, OS X 10.10 işletim sistemlerinin tanıtılacağı sunumdan bir iWatch veya yeni bir Apple TV beklemediğimizi daha önce belirtmiştik. Son söylentilere göre yenilenmiş ve fiyatı düşürülmüş bir iMac tanıtımı ile birlikte  ‘Akıllı Ev’ Sistemini Tanıtması  bekleniyor.

Genellikle büyük beklentiler içinde izlediğimiz konferans bazen hayal kırıklığı yaratabiliyor ancak bu yılki etkinlik için Apple “Heyecan Verici” tanımlamasını yapıyor.

Etkinlik sırasında takip edemeyenler için Facebook ve Twitter’dan önemli gelişmeleri paylaştıktan sonra etkinlik sona erdiğinde tüm önemli noktaları sizlere Elma Dergisi Anasayfasından aktaracağız.

Tagged With: , , , , ,