Moscone West WWDC 2014 İçin Hazırlanıyor

-

Apple, bugün WWDC etkinliğinin canlı olarak yayınlayacağını duyurmuştu. Bir süre önce etkinliğin düzenleneceği San Francisco şehrinde bulunan Moscone West salonunu süslemeye başladığına ilişkin görseller ulaşmaya başladı.

wwdc_2014_banner

Afişlerin asılması ile birlikte kullanılan tasarımın, bu sene WWDC tanıtımlarında kullanılan içerikle aynı çizgide seyrettiği gözleniyor. Yine afişlerde bu sene etkinlik için kullanılan “Uygulamayı yaz, Dünya’yı değiştir” sloganının afişlerde yer alması unutulmamış.

1401216211-photo-may-27-11-42-51-am

1401217191-photo-may-27-11-44-02-am-1

2-6 Haziran tarihleri aralığında sürecek olan geliştirici konferansının şüphesiz en çok ilgi çekecek olan kısmı yerel saat ile sabah 10.00 (TSİ 20.00) ‘da başlayacak olan etkinliğin sunumu olacak. Healthbook uygulaması ile iOS 8, OS X 10.10 işletim sistemlerinin tanıtılacağı sunumdan bir iWatch veya yeni bir Apple TV beklemediğimizi daha önce belirtmiştik. Son söylentilere göre yenilenmiş ve fiyatı düşürülmüş bir iMac tanıtımı ile birlikte  ‘Akıllı Ev’ Sistemini Tanıtması  bekleniyor.

Genellikle büyük beklentiler içinde izlediğimiz konferans bazen hayal kırıklığı yaratabiliyor ancak bu yılki etkinlik için Apple “Heyecan Verici” tanımlamasını yapıyor.

Etkinlik sırasında takip edemeyenler için Facebook ve Twitter’dan önemli gelişmeleri paylaştıktan sonra etkinlik sona erdiğinde tüm önemli noktaları sizlere Elma Dergisi Anasayfasından aktaracağız.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

2 YORUMLAR

  1. Peki iPhone ya da iPod touch lar ile ilgili herhangi bir sey olmayacak mi etkinlikte ozellikle iPhone 6 4.7″ agustos ta gelebilir icerigini post etmistiniz anlasilan eylul e ertelendi o da .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.