Okuyucu Anketi: iOS 9’a Geçtiniz mi?

-

Malum, iOS 9 Yayınlandı ve pek çoğumuz daha ilk dakikalarda güncellemeyi yükledi. Aşağıda bir okuyucu anketi yer alıyor. Ankette durumunuza uygun seçeneği işaretledikten sonra, memnun kaldığınız noktalar, sorunlarınız gibi düşüncelerinizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz. Bakalım iOS 9’un eski sürümlere göre memnuniyet düzeyi nasıl olacak.

[poll id=”40″]

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

Önceki İçerikiTunes 12.3 Yayınlandı
Sonraki İçerikiPhone 6s Kutuları

7 YORUMLAR

 1. Iphone 6 plus kullanıyorum. Baya problemler var.
  1. Wifi stabil değil. Eskiden bağlandığı bölgelerde şimdi bağlanmıyor.
  2. Program update leri bazen yapmıyor.
  3. Ekranı yatay ve dikey döndürmelerde problemli.
  4. Bazen web sayfalarını açmıyo.

  Ve daha birçok sıkıntı

  Yani şu an hiç stabil değil derhal bir update gerekiyor.

  • Bence acilen temiz kurulum yapmanız, sıkıntının devam etmesi halindeyse servise sorunlu olduğunu beyan etmeniz gerekli. Çevremde onlarca 6 / 6+ kullanıcısı göbek atarken sizde bu sorunların baş göstermesi hiç normal değil.

 2. ipad mini 2.nesil için söylüyorum. Wi-Fi sorunlu, uygulama açılışında siyah ekran görünüyor sonra açılıyor, geçişler eskisi gibi akışkan değil. Şu ana kadar yaşadığım olumsuzluklar bunlar.

 3. Geçtim ve şimdilik çok büyük bir farklılık göremedim. Hız konusunda ufak farklılıklar var , yeni gelen özelliklerin günlük kullanım alışkanlıklarına yerleşmesi biraz zaman alıcakmış gibi duruyor.

 4. 6’ya yükledim. pil ömrü oldukca kısaldı. tam 1 gün götüren pilim şimdi yarım günde bitiyor. temiz kurulum yapmış olmama rağmen bu sorunla karşılaşıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.