Şimdiye Kadarki En Net iPhone 7 Sızıntısı [GÜNCELLENDİ]

-

Apple’ın yeni iPhone modeline ait en net sızıntısı Nowhereelse.fr sitesinde yayınlandı. Fotoğraf bilmediğimiz herhangi bir şey söylemese de ilk kez bu kadar net bir sızıntı olduğu için paylaşımı hak ediyor.

FullSizeRender

iPhone 6s ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olması beklenen yeni modelde anten çizgilerinin yeri değişti. Daha büyük kamera yuvası dikkat çekerken kameranın yine çıkıntılı olması ise can sıkıcı. Fotoğrafta bağlantıların yer aldığı alt kısım görünmüyor. Büyük ihtimalle sadece Lightning bağlantı yuvası olacak ve standart kulaklık çıkışı bu modelden itibaren iPhone’larda yer almayacak.

Ön panelde ise 3D Touch özellikli bir Home tuşu söylentileri sürüyor fakat henüz bununla ilgili net bir sızıntı bulunmuyor. 

[GÜNCELLEME:]

iPhone 7 sızıntıları, net fotoğraflar ile devam ediyor. Ön ve yan yüzlerden çekilmiş iPhone 7 fotoğrafları eklendi. Ürünün bitmiş ürün olduğunu söylemek zor. Neticede arkasındaki metal Apple logosunun bulunacağı alan boş.

iphone-7-pro-21

5.5 inçlik Plus modeli olduğunu düşündüğümüz cihazda, iPad Pro’lardaki gibi Smart Connector yer alıyor. Ayrıca daha önceden çok konuşulan iki kamera, cihazın arkasındaki yerinde.

Dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise ses kısmak için kullanılan düğme. Şimdiye kadar her iPhone modelinde bulunan ve çok kullanışlı bulduğumuz fiziksel düğme gitmiş gibi görünüyor.

iphone-7-pro-22

Şahsen eğer bu fotoğraflar gerçekten önümüzdeki son baharda satışa çıkacak olan iPhone 7 Plus modeline aitse ve o tuş artık olmayacaksa üzücü.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

WWDC 22 Haziran’da Başlayacak

Apple, bugün WWDC etkinliğinin 22 Haziran'da başlayacağını duyurdu. Etkinliğe katılım Apple Developer uygulaması ve Apple Developer web sitesi üzerinden online olarak gerçekleşecek...

13 inç MacBook Pro Yenilendi

Apple, 13 ink boyutlu MacBook Pro modelini yeni Magic Keyboard ve yeni teknik özelliklerle güncelledi. Fiziksel ESC tuşu, ters T şeklindeki yön...

Mac’te PDF Dokümanı Nasıl İmzalanır?

Apple, macOS Lion (10.7) ile birlikte PDF dokümanlara veya farklı biçimlerdeki görsellere kendi imzamızı ekleyebilmek için şık bir metod ekledi. Prosedür zamanla...

Classic Porsche’lere CarPlay Desteği

Porsche, klasik modelleri ile uyumlu Apple CarPlay destekli ses sistemlerini satışa sundu. CarPlay Radios adlı ürünler neredeyse 60'lı yılların modellerinden 2000'li yılların araçlarına...

Hayat Eve Sığar

Sağlık Bakanlığı, iOS için "Hayat Eve Sığar" adlı uygulamayı AppStore üzerinden yayınladı. Yeni tip korona virüsün yol açtığı COVID-19 hastalık ve salgın...

Popüler Kategoriler

1 YORUM

  1. Sızıntılar doğru ise 2G ve 3G den sonra ilk defa bu denli benzerliğe sahip bir iPhone pazara çıkacak. Tabii ki S’leri es geçiyorum. Onlarda zaten kasa bazında sıfır değişiklik oluyor(4 de yanlara iki çizik 5 de Touch ID için Home butonuna yüzük takılması pek bir değişim sayılmaz bence). Ben değişmesini isterdim. İki senedir aynı kasaya bakıyorum ben zaten yeni bir tasarım güzel olurdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.