Ana SayfaDonanımŞimdiye Kadarki En Net iPhone 7 Sızıntısı

Şimdiye Kadarki En Net iPhone 7 Sızıntısı [GÜNCELLENDİ]

Apple’ın yeni iPhone modeline ait en net sızıntısı Nowhereelse.fr sitesinde yayınlandı. Fotoğraf bilmediğimiz herhangi bir şey söylemese de ilk kez bu kadar net bir sızıntı olduğu için paylaşımı hak ediyor.

FullSizeRender

iPhone 6s ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olması beklenen yeni modelde anten çizgilerinin yeri değişti. Daha büyük kamera yuvası dikkat çekerken kameranın yine çıkıntılı olması ise can sıkıcı. Fotoğrafta bağlantıların yer aldığı alt kısım görünmüyor. Büyük ihtimalle sadece Lightning bağlantı yuvası olacak ve standart kulaklık çıkışı bu modelden itibaren iPhone’larda yer almayacak.

Ön panelde ise 3D Touch özellikli bir Home tuşu söylentileri sürüyor fakat henüz bununla ilgili net bir sızıntı bulunmuyor. 

[GÜNCELLEME:]

iPhone 7 sızıntıları, net fotoğraflar ile devam ediyor. Ön ve yan yüzlerden çekilmiş iPhone 7 fotoğrafları eklendi. Ürünün bitmiş ürün olduğunu söylemek zor. Neticede arkasındaki metal Apple logosunun bulunacağı alan boş.

iphone-7-pro-21

5.5 inçlik Plus modeli olduğunu düşündüğümüz cihazda, iPad Pro’lardaki gibi Smart Connector yer alıyor. Ayrıca daha önceden çok konuşulan iki kamera, cihazın arkasındaki yerinde.

Dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise ses kısmak için kullanılan düğme. Şimdiye kadar her iPhone modelinde bulunan ve çok kullanışlı bulduğumuz fiziksel düğme gitmiş gibi görünüyor.

iphone-7-pro-22

Şahsen eğer bu fotoğraflar gerçekten önümüzdeki son baharda satışa çıkacak olan iPhone 7 Plus modeline aitse ve o tuş artık olmayacaksa üzücü.

1 Yorum

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Concerned citizen
Concerned citizen
7 yıl önce

Sızıntılar doğru ise 2G ve 3G den sonra ilk defa bu denli benzerliğe sahip bir iPhone pazara çıkacak. Tabii ki S’leri es geçiyorum. Onlarda zaten kasa bazında sıfır değişiklik oluyor(4 de yanlara iki çizik 5 de Touch ID için Home butonuna yüzük takılması pek bir değişim sayılmaz bence). Ben değişmesini isterdim. İki senedir aynı kasaya bakıyorum ben zaten yeni bir tasarım güzel olurdu.

Son Yazılar