Şimdiye Kadarki En Net iPhone 7 Sızıntısı [GÜNCELLENDİ]

-

Apple’ın yeni iPhone modeline ait en net sızıntısı Nowhereelse.fr sitesinde yayınlandı. Fotoğraf bilmediğimiz herhangi bir şey söylemese de ilk kez bu kadar net bir sızıntı olduğu için paylaşımı hak ediyor.

FullSizeRender

iPhone 6s ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olması beklenen yeni modelde anten çizgilerinin yeri değişti. Daha büyük kamera yuvası dikkat çekerken kameranın yine çıkıntılı olması ise can sıkıcı. Fotoğrafta bağlantıların yer aldığı alt kısım görünmüyor. Büyük ihtimalle sadece Lightning bağlantı yuvası olacak ve standart kulaklık çıkışı bu modelden itibaren iPhone’larda yer almayacak.

Ön panelde ise 3D Touch özellikli bir Home tuşu söylentileri sürüyor fakat henüz bununla ilgili net bir sızıntı bulunmuyor. 

[GÜNCELLEME:]

iPhone 7 sızıntıları, net fotoğraflar ile devam ediyor. Ön ve yan yüzlerden çekilmiş iPhone 7 fotoğrafları eklendi. Ürünün bitmiş ürün olduğunu söylemek zor. Neticede arkasındaki metal Apple logosunun bulunacağı alan boş.

iphone-7-pro-21

5.5 inçlik Plus modeli olduğunu düşündüğümüz cihazda, iPad Pro’lardaki gibi Smart Connector yer alıyor. Ayrıca daha önceden çok konuşulan iki kamera, cihazın arkasındaki yerinde.

Dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise ses kısmak için kullanılan düğme. Şimdiye kadar her iPhone modelinde bulunan ve çok kullanışlı bulduğumuz fiziksel düğme gitmiş gibi görünüyor.

iphone-7-pro-22

Şahsen eğer bu fotoğraflar gerçekten önümüzdeki son baharda satışa çıkacak olan iPhone 7 Plus modeline aitse ve o tuş artık olmayacaksa üzücü.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

1 YORUM

  1. Sızıntılar doğru ise 2G ve 3G den sonra ilk defa bu denli benzerliğe sahip bir iPhone pazara çıkacak. Tabii ki S’leri es geçiyorum. Onlarda zaten kasa bazında sıfır değişiklik oluyor(4 de yanlara iki çizik 5 de Touch ID için Home butonuna yüzük takılması pek bir değişim sayılmaz bence). Ben değişmesini isterdim. İki senedir aynı kasaya bakıyorum ben zaten yeni bir tasarım güzel olurdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.