Ucuz iPhone Kasası ile Diğer iPhone’ların Karşılaştırması [Video]

-

Ucuz iPhone ile ilgili bilgiler ve görseller gün geçtikçe artıyor. YouTuber DetroitBORG internette dolanan ucuz iPhone kasalarından birini almayı başarmış. Ucuz iPhone kasasını iPod Touch, iPhone 5, iPhone 4/4S ve iPhone 3GS ile karşılaştırdı.

Ucuz iPhone kasası, beşinci nesil iPod Touch ile çok büyük benzerlikler taşıyor. Ucuz iPhone’u ilk başlarda yalanlamış olsalarda gerçekten de pazara sürecekler gibi gözüküyor.

Ucuz iPhone ile ilgili düşünceleriniz nedir? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

5 YORUMLAR

  1. Bence ucuz iPhone olduğu için çok mutluyum Apple’ın alt kesimede hizmet etmesi gerçekten çok güzel. Ayrıca ben ucuz iPhone’un daha kötü özellikli olmasını bekliyordum ilk duyduğumda, ancak piyasadaki diğer telefonlardan ucuz olduğu halde, bu fiyata diğer telefonlardan çok çok daha iyi özellikler sığdırılmış.

  2. Gerçekten inanılmaz bir satış başarısı yakalayacğına inanıyorum bende. Kendi açımdan bakarsam Annemde, Babamda Apple iPad ve iPhone’un kullanım kolaylığını görünce başka bişey kullanmak istemiyorlar ama malumunuz 3 tane iPhone 5 alınsa eve 6 milyar durumun nekadar iyi olursa olsun zorlayıcı bir rakam ama 399 dolar seviesinde bir ürün direk Aileme gözümü kırpmadan alabileceğim bir ürün bende seviniyorum şahsen çıkmasına.

  3. bence Apple ucuz bir iphone çıkarmamalı. iyi bir satış başarısı göstereceği şüphesiz. aynı zamanda Apple’ın hisse değerleri de yükselecek ancak herşey maddi olarak düşünülmemeli. Eğer böyle plastik bir iphone çıkarsa Apple’ın saygınlığı azalabilir. Zaten ios 7 ile beraber bir çok kişi Apple’ı eleştirmişti ve bunun üstüne ucuz bir iphone Apple’ı sıradanlaştırmaya yaklaştırabilir. Tabi bu kendi görüşüm. Çıkmasın demiyorum malum iPhone’un Türkiye fiyatı el yakıyor. Ama en azından plastik kullanmasaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Fakat buna karşın Apple ne kadar kötü yapabilir ki demekle yetineceğim.

  4. Bazıları iPad mini için çok gereksiz, tutmaz hatta Jobs olsa buna hayatta izin vermezdi falan dedi ama mağazalarda eline alıp inceleyince ne kadar güzel bir ürün olduğunu hatta ileride iPad alırsa bundan alacağını söyledi.

    Bu iPhone’da aynı şekilde büyük başarı yakalayacaktır bencede.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.