Ana SayfaGüncellemewatchOS 2.2 Yayınlandı

watchOS 2.2 Yayınlandı

Apple, iOS 9.3 sürümü ile birlikte watchOS 2.2 sürümünü de yayınladı. Yeni sürüm ile 9.3 kullanan iPhone ile artık birden fazla Apple Watch’ı eşitlemek mümkün oluyor.

IMG_2831Daha önce birden fazla Apple Watch kullananlar uzun süren yeniden eşitleme işlemi yapmak zorunda kalıyorlardı. Güncelleme ile iPhone’daki Apple Watch uygulamasından istenen saat seçilebiliyor ve istenirse kolunuza eşli saatlerden birini taktığınızda otomatik olarak geçiş sağlanabiliyor.

Ayrıca bulunulan bölgeye göre harita uygulamasında etrafta bulunan seçenekler de listeleniyor. Arama ekranı, harita uygulaması başlar başlamaz çalışıyor. Daha önce hatırlarsanız harita uygulamasını çalıştırdığınızda bulunduğunuz konum ekrana geliyordu.

Yeni yazılımı iPhone’unuzdaki Apple Watch uygulamasını açıp

Genel / Yazılım güncelleme adımlarını izleyerek yükleyebilirsiniz. Telefonunuzun yeterli pili olması halinde bile Apple Watch’ı güncelleyebilmek için en az %50 pilinin olması ve şarja takılı halde bulunması gerekiyor.

Apple Watch’ın önümüzdeki sonbaharda güncellenmesi ihtimali halen sürüyor ancak elle tutulur bir sızıntı veya söylenti mevcut değil.

1 Yorum

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet
Mehmet
7 yıl önce

Merhabalar,

Bu sürümde de cihazdan mesajları toplu bir şekilde silemiyoruz değil mi?

Biriken mesajları toplu bir şekilde silmek mümkün mü; bir yöntemi var mı? Sayg.

Son Yazılar