watchOS 2.2 Yayınlandı

-

Apple, iOS 9.3 sürümü ile birlikte watchOS 2.2 sürümünü de yayınladı. Yeni sürüm ile 9.3 kullanan iPhone ile artık birden fazla Apple Watch’ı eşitlemek mümkün oluyor.

IMG_2831Daha önce birden fazla Apple Watch kullananlar uzun süren yeniden eşitleme işlemi yapmak zorunda kalıyorlardı. Güncelleme ile iPhone’daki Apple Watch uygulamasından istenen saat seçilebiliyor ve istenirse kolunuza eşli saatlerden birini taktığınızda otomatik olarak geçiş sağlanabiliyor.

Ayrıca bulunulan bölgeye göre harita uygulamasında etrafta bulunan seçenekler de listeleniyor. Arama ekranı, harita uygulaması başlar başlamaz çalışıyor. Daha önce hatırlarsanız harita uygulamasını çalıştırdığınızda bulunduğunuz konum ekrana geliyordu.

Yeni yazılımı iPhone’unuzdaki Apple Watch uygulamasını açıp

Genel / Yazılım güncelleme adımlarını izleyerek yükleyebilirsiniz. Telefonunuzun yeterli pili olması halinde bile Apple Watch’ı güncelleyebilmek için en az %50 pilinin olması ve şarja takılı halde bulunması gerekiyor.

Apple Watch’ın önümüzdeki sonbaharda güncellenmesi ihtimali halen sürüyor ancak elle tutulur bir sızıntı veya söylenti mevcut değil.

Mehmet Avincan
Mehmet Avincanhttps://www.elmadergisi.com
Apple, Tech, News. Founder & Senior Editor

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

1 YORUM

  1. Merhabalar,

    Bu sürümde de cihazdan mesajları toplu bir şekilde silemiyoruz değil mi?

    Biriken mesajları toplu bir şekilde silmek mümkün mü; bir yöntemi var mı? Sayg.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.