Ana SayfaApple BlogWWDC 2016 13 Haziran'da Başlıyor

WWDC 2016 13 Haziran’da Başlıyor

Apple’ın her yıl gerçekleştirdiği WWDC (World Wide Developers Conference) bu yıl 13-17 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

Katılımın yoğun olması nedeniyle son yıllarda çekiliş sistemiyle geliştiricilerin dahil olabilecekleri bu organizasyonda geliştiriciler için çeşitli seanslar, dersler ve pek çok etkinlik katılımcıları bekliyor. $1599 katılım ücreti olan etkinlik için başvurular 22 Nisan’a kadar yapılabilir. Çekiliş sonucu kazananlara 25 Nisan’da bilgi gönderilecek.

wwdc-2016-logo-100656630-large

Son kullanıcılar için WWDC etkinliği ise tanıtılacak yeni ürün ve yazılımlar manasına geliyor. Gerçi Apple’ın bu etkinlikten beklenen yenilikleri, yeni Mac OS ve yeni iOS işletim sistemleri olacaktır.

iOS 10, macOS 10.12, watch OS 3 ve tvOS 3 sürümlerinin ilk betaları da geliştiriciler için yayınlanacaktır. Muhtemelen kısa bir süre sonra ise halka açık beta sürümler için duyuru yapılır.

Etkinliğin ilk günü açılış TSİ 20.00 ‘de San Francisco Bill Graham Civic Auditorium’da olacak. Apple.com sitesinden canlı yayınlanması beklenen etkinlik ile ilgili Apple Geliştirici sayfasından daha fazla bilgi almak isteyenler bu bağlantı ile ilgili sayfaya ulaşabilirler.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Son Yazılar